• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kafana "MECAVA"

Started by skiDeki, 17 January, 2011, 18:37:58

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: DarkoN on 19 January, 2011, 19:24:35
http://www.youtube.com/watch?v=LFNPyZDAc2k  znaci ovo je brera snimao   (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

jaoooo ovo ce ti biti zadnjih 10 dana da uzivas i opijas se, a kad brera dodje 29. ima da ti bude prijevremeni smak svjeta  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

DarkoN

hare mogli bi mi popiti po onaj jedan tuborg green. bar cemo moci zajedno da bjezimo.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera

 3:( 3:( 3:( Ostavite tuborg i bje¾ite. Bje¾ite. 3:( 3:(

DarkoN

Quote from: brera on 19 January, 2011, 19:43:55
3:( 3:( 3:( Ostavite tuborgi bje¾ite. Bje¾ite. 3:( 3:(
pa nije jos vrijeme za bjezanje, ima jos do 29.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera

29.1. èe biti kasno. 3:( 3:( 3:( I ostavite se tuborga i bez njega ste dosta blesavi. devil:( (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ouuu jeahhh tuborg green podignes ga na polaznoj na praci, popijes ga do vrha ... das konzervu onom gore liku nek se malo pocasti kapljicama..spustis se do ogorjelice sestosjeda uzmes jos jedan 0,5l i do izlazne ga popijes bas ti merak i onda sastavis ogorjelica-praca LUDILOOO darkon kad cemo ovo ponoviti  ideea:(  :bravo::(

ovdje nesto nedostaje treba napraviti stand na vrhu gore da presjecemo rakijom neka kruska-sljiva ili jabuka  ludzatobom:((

29. je daleko do tad brera sviraj harmoniku ali oprezno u jednu ruku moras imati pasos kak nebi placao kaznu..kad stignes u BiH mozes i u¾ièko da nam bacis

brera


snjezana


DarkoN

hare cim padne snijeg idemo. jedva cekam.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Racunajte na Bokija i mene sledeci vikend :-)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

Quote from: skiDeki on 19 January, 2011, 20:08:04
Racunajte na Bokija i mene sledeci vikend :-)
e to ce da bude ludilo onda. sad sam gledao onaj tvoj video i sjetio se one sve zezancije koju smo napravili gore.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

stizemo ako bog da srece i snega

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Peglas

...a deka, bio je koristan ko i naoèale èovjeku sa jednim uhom...