• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kafana "MECAVA"

Started by skiDeki, 17 January, 2011, 18:37:58

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

DarkoN

hare imas pivo od mene za ono podmazivanje skija a ne borda  devil:(    (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: DarkoN on 20 January, 2011, 16:25:43
hare imas pivo od mene za ono podmazivanje skija a ne borda  devil:(    (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

e jebga nasao si me misu u pravom trenutku hiiiiii (blush) (blush) (blush) (blush) (blush) (blush) sreca nema brere inace mi nebi dao mira do ujutru...mozda zbog njega nebi ni otisao sutra na Jahorinu prozivao bi me citavu noc nebi mi dao sna, ides li ti sutra ?

DarkoN

sutra ne mogu ali vidjecemo da se dogovorimo u toku sedmice jedan dan. ako nista onda sledeci vikend obavezno.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

MarijaBB

konjak i bombonjera...........Ja na antisecernoj dijeti. Znaci, sipaj konjacic. Ali grijani. Znas kako to ide.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

aaa ebga, nista et ko bude sutra gore vidimo se  regge... iduceg vikenda mora da idemo ne smijemo to propustiti hahaha  3:(

DarkoN

Quote from: harison on 20 January, 2011, 16:39:46
aaa ebga, nista et ko bude sutra gore vidimo se  regge... iduceg vikenda mora da idemo ne smijemo to propustiti hahaha  3:(
moracemo pripremiti mete da nas brera bolje uoci, da mu bar malo olaksamo.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

 (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
e ako mu do sad nisam uoucljuv onda mu trebamo kupit neke slicne ovima mozda i vece


P.S.
Brera-brera jesil to ti  :o

MarijaBB

Da ukuca svoj jubilarni post.

MarijaBB

spremam meze i kiflica

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

auuuuuuuuuu bravo MARIJAAAAAA
daj pravi, a ja cu sipat pice

CESTITAM  ole ole

svi volimo koktele tako da udrimo

MarijaBB


MarijaBB


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

nismo mi zaboravili da nam trebas napraviti kiflice.... pa sad okrugle ili ne sve jedno bas mi se pravo jedu ima da te pojedem ako ih ne napravis ove sezone  ludzatobom:(( ludzatobom:((

brera


Big_DANE

Bravo marooooooo! :))))))))))