• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kafana "MECAVA"

Started by skiDeki, 17 January, 2011, 18:37:58

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

joj u kini zatvoreni aerodromi zbog snijega na pisti ga ima nekig 30cm  :'( od oka sam proracunao ne razumijem kineski ....da ga mogu kako poslat vamo bio bi nam extra potreban  (:smijeh: kineski snijeg (made in china) uvozit cemo i snijeg  (:smijeh: (:smijeh:

Big_DANE

Quote from: harison on 20 January, 2011, 19:57:05
joj u kini zatvoreni aerodromi zbog snijega na pisti ga ima nekig 30cm  :'( od oka sam proracunao ne razumijem kineski ....da ga mogu kako poslat vamo bio bi nam extra potreban  (:smijeh: kineski snijeg (made in china) uvozit cemo i snijeg  (:smijeh: (:smijeh:

(:smijeh: (:smijeh:(:smijeh: (:smijeh:(:smijeh: (:smijeh:(:smijeh: (:smijeh:(:smijeh: (:smijeh:(:smijeh: (:smijeh:(:smijeh: (:smijeh:(:smijeh: (:smijeh:

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

sve mi je jasno osim jedne stvari...sta li brera radi jos u SLUZBI  devil:( da nije mozda kao na onom klipu  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
jesmol za neko pice evo ja castim kad BRERA nece (prvo moram istrest pepeljaru) dobro bi nam doslo crno vino ®IVJELI

lola

Bravo Marija èestitkeeeeeeeeeeee... :bravo::( :bravo::( :bravo::(

minjon81

I od mene bravo bravo!!!

DarkoN

cestitke i od mene. ja sam tek dosao kuci. spremicu klasiku za ranoranioce i odoh u krevet.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat

dobro jutro, ima li koga da nazdravimo za sneg  ;D

skiDeki

Dobro jutro, stigoh, nadam se da nije kasno, za nazdraviti hug:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

dajte da zalijemo za sneg i da ga bude do kraja sezone dovoljno ziveli  (C) (C) (C) (C) (C)

MarijaBB

O dobro jutro. Juce nisam popila ni jednu kau i sad odo da pravim sebi jednu veeeeeeeeeeliku. Hoce josh neko?

minjon81

Ocu ja!
Dobro jutro!
E Boki, jesi se vratio iz Haustriju?

MarijaBB


minjon81

Hvala! Juuuu koliko su dobre ove kafe....

Sarajlije, da vas pitam nesto, kako se zove onaj posluzavnik sto ima tri lancica na njemu za koja se drz i na njemu se nose fildzani i dzezva?i

Big_DANE

Dobro jutro! :)))

Moze jos jedna kafica ili cajic u mom slucaju! :)))

   


BOJAN-BG

Quote from: minjon81 on 21 January, 2011, 09:18:29
Ocu ja!
Dobro jutro!
E Boki, jesi se vratio iz Haustriju?

jesm malo bili do graca i beca u setnji a polovina februara skijanje austrija  ;D