• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kafana "MECAVA"

Started by skiDeki, 17 January, 2011, 18:37:58

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

brera


BOJAN-BG


brera


Nichifor


Nichifor


brera


Nichifor


BOJAN-BG


Nichifor


BOJAN-BG

Quote from: zaharije on 22 January, 2011, 20:17:55
Quote from: BOJAN-BG on 22 January, 2011, 20:12:18
Quote from: zaharije on 22 January, 2011, 19:44:05
stvarno boki ±to u nassfeld? mislim ako ima± vi±ka para povedi mene i breru nama je dobar i bad klajnkirhajm. regge a potro±iæe± upola manje para. e stvarno boki nassfeld ti je skup a i daleko je. jedino ako ba± nisi nameraèio u nassfeld. 

slucajan izbor 3 polupansiona sa tri dana ski pasa hotel na stazi 315 eura po osobi neznam kolko bi to bilo u bad klajnkirhajmu

ma jok, nemoj da bude± lud. ja æu ti naæi za dvije osobe po toj cijeni. saèekaj samo malo...


gledo sam cene tamo je samo ski pas 33 eura dnevno i 70 eura polupansion mozda je i malo jaka cena 

Nichifor


brera


BOJAN-BG

Quote from: zaharije on 22 January, 2011, 20:24:42
boki ima± na bookingu ukucaj datum dolaska i odlaska i bad klajnirhajm. ima± od 250 evra za dvije osobe tri dana pa nadalje. pogledaj i "apartmani alpina ferindorf" tu ti je usluga all inluziv a sjajni su apartmani u st. oswaldu (do ti je do bada u istoj uvali). vidi preraèunaj ali tri dana 630 evra u nasffeldu...uh. puno brate mili. pa ja sam u grandu na kopu bio za manje para 6 dana :-)))  

jeste ali nemogu da idem mini busom do staze i nazad ovo je premijerno i sa skija direktno u hotel.a sledeci put trazimo jeftiniju varijantu

BOJAN-BG


Nichifor