• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kafana "MECAVA"

Started by skiDeki, 17 January, 2011, 18:37:58

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

skiDeki

To Brera, u pravi cas  CESTITAM  :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

Ja cu pivo ole
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera

I ja æu pivo, ma da dajem svoju protezu za onu tvoju PLOSKU. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

looka

Mo¾e i meni piva ako sam pozvan na brerinu ¾uraju!  ludzatobom:(( devil:(
:bravo::( brera, samo tako nastavi!

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

auuuuuu sjetio se brera bacit turu za sve u kafani nek je sretno i da do godine uduplas taj broj ali bez stele nema pomaganja

skiDeki

Ja vec popio ono prvo, Moze sad jedna kajsija, da ubrza reakciju regge
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera

Quote from: looka17 on 08 February, 2011, 17:42:40
Mo¾e i meni piva ako sam pozvan na brerinu ¾uraju!  ludzatobom:(( devil:(
:bravo::( brera, samo tako nastavi!
Pozvao sam sve, da mi se ne desi, da zbog brojnih tura(pogotovo rakija) zaboravim nekog. :bravo::( :bravo::( (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

skiDeki

Brera, sem uèenje slovenskega jezika, upam, da delamo dobro ...
Na zdravje!

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

zeznut je brera, samo je los u cuganju mora jos uciti, mogu popiti vise od njega hahahahaha....

skiDeki

Nemoj se ti sa starom gardom hvatati u kostac, mozes najebati box box   (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Nego Brera, ne pises nista otkako si se vratio sa Jahorine, utisci sa odmora, jel te zet pazio, tj. slusao i tako to??? ??? ???
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera


skiDeki

 (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: Mogu zamisliti tvoju facu na toj visini, ja bi se ziv usr'o :o
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera


skiDeki

Tako je, steta prosuti tako dobre cevape, zar ne  :&
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

hahahahaha...evo ti mijate pomocnika, kad spoji nulu i fazu pa napravi djenazu(sahranu)....cuj strah a ono skakane po ogradi na 175m ne spominjes kako su cevapi bili dobri poceo ga pucati adrenalin jedva ga tatjana skinula s ograde uz pomoc dlakave puske hahaha bilo je malo vremena za potpun obilazak i svercanje u gradskom prevozu...jednom ce morati doci obitelj Podkriznik kod mene minimalno 10dana da ih upoznam sa Sarajevom pa jos i predgradjima i cudnim obicajima ovog ludog naroda

brera

 (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: Limun. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: Hare pogledaj malo u kafanu kod ACE. regge