• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kafana "MECAVA"

Started by skiDeki, 17 January, 2011, 18:37:58

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Big_DANE

Sta se pije!??!?!?! Deki pivo!? minjon? looka17? snjezo?


minjon81

minjon jednu domacu dunju!!!

skiDeki

Ja cu sto i ostala raja, ne biram mnogo ;)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

looka

Quote from: Dane_LuDjaK_NS on 11 February, 2011, 23:15:09
Quote from: skiDeki on 11 February, 2011, 16:58:20
Ali Do Danetove brade (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Quote from: looka17 on 11 February, 2011, 18:08:25
Quote from: skiDeki on 11 February, 2011, 16:58:20
Ali Do Danetove brade (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Haha!  :bravo::( Sla¾em se iako ga nisam vidio u¾ivo i po slikama mogu zakljuèiti na kojoj nadmorskoj visini je njegova brada! Dane uzmjeri taèno pa nam javi!  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: 

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

173 m.n.m.! :))))))

Znaèi meni æe biti taman do obrva!  :bravo::( :bravo::( :bravo::(
©to se tièe piæa ja æu jedno tri rakije a onda piva koliko uspijem popiti, vikend je pa se mo¾e i mamurati sutra!  ole

brera

Dobro jutro, ;D klasika spremna, :bravo::( dali èe saèekati neke tamo do 12h?? ideea:(

brera


skiDeki

Dobro jutro :P :P :P :P
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

mijat


brera


skiDeki

Fajte nekog alkohola da se razbije ova tuga  ::)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera

Daj da se ti pridru¾im kod pive. Sad bi trebao i Darko. (:smijeh: (:smijeh: Jadno stanje pozna se i u kafani.

lola

e i ja æu...tuga golema... :'(

s:nij) s:nij)

mijat

Quote from: brera on 12 February, 2011, 17:04:57
Daj da se ti pridru¾im kod pive. Sad bi trebao i Darko. (:smijeh: (:smijeh: Jadno stanje pozna se i u kafani.

tu sam i ja  ;D http://img.thesun.co.uk/multimedia/archive/00622/beer_goggles_622180a.swf

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ooooooooooooooooooo  :o napokon da i ja dodjem kuci hiiiiii ali steta Snjeza danas stigla vidjeli se na par minuta (prepoznala bord pred kafanom hahaha)  a ja morao kuci, ima da se slomim od posla ovu sedmicu al nema veze islo se raditi a sad dovrsavati posao...da i ja pocastim turu pive kuca casti ZIVJELI  (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA)

md

Ajd popijte po jednu upravo sam skupio simbolicnih 200 postova.
"Pivom protiv trbu¹njaka!!!"
"Sportom protiv droge - Biciklom u Amsterdam!!!"