• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kafana "MECAVA"

Started by skiDeki, 17 January, 2011, 18:37:58

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

snjezana


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

zezam se voda se moze piti to je izvor...ma ne pitaj koliko je sta strmo samo idi i uzivaj  ludzatobom:((... to je isto kad neko kaze joj bojim se ne smijem plivati koliko je duboko ???  ??? pa neces ici do dna nego ces plivati po povrsini  ideea:( tako i sa stazama ako ne znas brzo skijati/bordati onda vozi polako pa koliko god da je strmo naci ces dio gdje ces se opustiti i moci uzivati  anan  hug:(


snjezana

Quote from: harison on 14 February, 2011, 16:13:29
zezam se voda se moze piti to je izvor...ma ne pitaj koliko je sta strmo samo idi i uzivaj  ludzatobom:((... to je isto kad neko kaze joj bojim se ne smijem plivati koliko je duboko ???  ??? pa neces ici do dna nego ces plivati po povrsini  ideea:( tako i sa stazama ako ne znas brzo skijati/bordati onda vozi polako pa koliko god da je strmo naci ces dio gdje ces se opustiti i moci uzivati  anan  hug:(

znaèi strmo je  ;D

looka


snjezana

mene zivcira sto kao cijeli dan nesto pada....zajebava...sorry, a sve zajedno nije napadalo 2cm od jucer navecer.. da pada kako treba, toliko ga moze biti za 1h ako ne i brze  >:(

lola


snjezana

a da si tek tu..svakih sat vremena krene padati pa stane..

evo npr danas, dok smo pjesacili przi sunce, vruce, skuhali se.. kad smo napokon stigli na Poljice sjednemo u Peggy, gore na stazi vani da popijemo kavu i onda poène padati, nesto sitni kao neki ledeni snijeg! nismo mogli vise sjediti koliko je padalo, za 10 min spustimo se do apartmana, ono stalo skroz  ;D
pa ti nudi normalan   (:smijeh:


eh da, trenutno pada  ;D

lola


snjezana

ja ti se budim oko 6h pa ti javljam... stignes na ruèak taman

lola


snjezana

mo¾e...

nego gdje su Deki i Hare?? Nema ih u kafanu a duzni su mi rundu jer su me u ono blato poslali, jedva sam pancerice i skije oèistila  ;D

lola

vjerojatno je Valentinovo u pitanju,guguæu negdi :P

snjezana

dobro jutro..

Vidis Lola, dobro si se toga sjetila  ;D

Na zalost, sve ono sto je padalo sinoc jedva da se uhvatilo po autima, znaci, nemmam dobre vijesti za  tebe  :'(

Ja bih kavu!!!!

looka