• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kafana "MECAVA"

Started by skiDeki, 17 January, 2011, 18:37:58

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

snjezana

Quote from: Jancek on 24 February, 2011, 08:19:26
Quote from: snjezana on 24 February, 2011, 00:11:07
Evo u isto vrijeme smo poslali poruku

e ne znam zasto muskarci stalno lazu o tim duzinama... evo ja sam odmah skuzila da si malo dodao  ;D ;D

Hahaha ... ;D imas smisao za humor :P a imao sam prav glede tajminga .. 10 sati trebamo do Jahorine .. ::) :P

e pa dobro, ako koji put stanete.. popijete kavu, rakiju pa jos nesto pojedete 10tak sati bi moglo biti..nema zurbe kad se ide na odmor... mada, mi doðemo za oko 6h do Sarajeva, isto uz stajanje...

Znam da muskarci ne vole pitati za put, ali ako treba opis puta, tu sam... hug:(

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

dobro jutro i od mene moze meni ledena MSD, a breri stavite cokanj u hladnjak da smrzne.....
ma nije vam to nista..meni je trebalo do brere 12h trnila mi guzica 2dana i jos kad sam tek dosao odma je bilo haj po drva malo rastegni noge  3:(

looka

Ajde ljudi evo jedna tura da zalijeimo padavine ovolike! Nadam se da tequila odgovara!  ole

mallorca

dobro jutro i od mene
kad smo vec udarili po egzoticnome...



Uploaded with ImageShack.us

nema meni do Jack Daniel'sa.... nemoj mi ga sramotiti s colom, daj cistoga s 2 kocke leda... ;) ludzatobom:((

Big_DANE

Ma zajebi te sarene laze....obojeni alkohol :P 

Daaaaaaaaaaaaaaaaj RAKIJU!!!!!!!!!!!!


minjon81

Narode, ja dolazim u subotu a od obaveza ne stizem da se javim malo na forum!
Bar se druzimo uzivo vrlo uskoro!
STa se desava?

mallorca

Quote from: minjon81 on 24 February, 2011, 13:04:49
Narode, ja dolazim u subotu a od obaveza ne stizem da se javim malo na forum!
Bar se druzimo uzivo vrlo uskoro!
STa se desava?

evo imamo ti ono napeto druzenje na forumu prije nego se razvalimo po dolasku gore...


@Dane - rakija krvopija..., ali opet "oj rakijo rako, ja tebe volim jako, a ti mene baci naopako"

brera

Dobar dan. ;D Uz MSD lagano u posao. regge

mallorca


minjon81

dakle veselo, veselo!!! neka neka, valjaaaaaaaaaaaaaa valjaaaaaaaaaa!

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Baaaaa Buu  :o prepade me

mallorca

meni nitko nece da moju ljutu >:(

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: mallorca on 24 February, 2011, 14:35:06
meni nitko nece da moju ljutu >:(

suti budi sretan sto nas je brera pocastio i ovim..ajde da mi nazdravimo makar je DOMACE  (:smijeh: (:smijeh:

 

od ove muzulje je (ispred brerine kuce) pa ti izaberi

looka

Zato on nije mogao du¾e ostati, naduvalo se vime pa morao iæi da pomuze!  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: looka17 on 24 February, 2011, 14:49:29
Zato on nije mogao du¾e ostati, naduvalo se vime pa morao iæi da pomuze!  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
brera evo ga jos jedan se sprema za crnu listu