• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kafana "MECAVA"

Started by skiDeki, 17 January, 2011, 18:37:58

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

mijat


Big_DANE

Quote from: brera on 25 February, 2011, 19:19:01
Quote from: looka17 on 25 February, 2011, 19:16:22
Quote from: brera on 25 February, 2011, 16:12:07
Hvala, hvala. hug:( Samo nemoj da je èuva Hare ili sluèajno VIP. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Ne brini ni¹ta! Za¹tekaæu ja nju na tajnu lokaciju koju æu samo ja znati a i ti kad doðe vrijeme da sazna¹!!!  regge  ole  regge
Jo¹ samo 10 sati do polaska! JEEEEE!!!  :bravo::( :bravo::( :bravo::(
:bravo::( :bravo::( :bravo::(

JOS 10 satai!  ludzatobom:(( devil:( devil:( devil:(

Evo ga >> Big_DANE_Almighty ( covece 3150 postova  :o )



CUGA ZA SVE....MALO EGZOTIKE....PAKOVANJE SKORO GOTOVO...SAMO JOS RAKIJU DA SMESTIM!  ludzatobom:((

   
 

Neko narucio pizzu ??!?!??


Big_DANE

Quote from: mijat on 25 February, 2011, 19:38:00
prijatelju moj, sad smo na pravom mestu, daj da drmnemo ne¹to protiv stresa  ;D veæ sam se 5 puta posvaðao sa ¾enom  (:smijeh: ja sam spreman za pokret


Nema sta PROFIIII!  ludzatobom:(( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

brera


brera


Big_DANE

Quote from: brera on 25 February, 2011, 19:51:28
@BIG DANE
:bravo::( :bravo::( Ali ??? ima jedna tu¾na vijest za tebe, ma neèe¹ se previ¹e sekirat, siguran sam. Dok si pakirao stvari pretjekao sam te, imam vi¹e postova. devil:( (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: Dobro putuj i samo u¾ivaj, u¾ivaj. Nadoknadi i dane koji ti fale od pro¹le sezone.

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Nema veze brera...bitno je da smo VIP RAJA !!

MarijaBB

Quote from: mijat on 25 February, 2011, 19:38:00
prijatelju moj, sad smo na pravom mestu, daj da drmnemo ne¹to protiv stresa  ;D veæ sam se 5 puta posvaðao sa ¾enom  (:smijeh: ja sam spreman za pokret


Ovaj ceger je bash "...Digest..." Sve digestiv do digestiva

mallorca

Quote from: Big_DANE_Almighty on 25 February, 2011, 19:44:13
Quote from: mijat on 25 February, 2011, 19:38:00
prijatelju moj, sad smo na pravom mestu, daj da drmnemo ne¹to protiv stresa  ;D veæ sam se 5 puta posvaðao sa ¾enom  (:smijeh: ja sam spreman za pokret


Nema sta PROFIIII!  ludzatobom:(( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

e odvali na ovu sliku.... nemoguce da postoji nesto ovako dobro i brutalno :D

brera


BOJAN-BG

e dane svaka ti cast za torbu

mallorca


brera

@Bojane
Nije BIG DANE pripremio tu torbu nego MIJAT. Nisi skontao crna torba uz crveni auto. :bravo::( (:smijeh: (:smijeh:

brera


BOJAN-BG

Quote from: brera on 25 February, 2011, 20:47:20
@Bojane
Nije BIG DANE pripremio tu torbu nego MIJAT. Nisi skontao crna torba uz crveni auto. :bravo::( (:smijeh: (:smijeh:

nevidim nista samo sneg i besnilo iz glave

brera

Sve bijelo, bijesnilo. Neka jim je. :bravo::(