• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kafana "MECAVA"

Started by skiDeki, 17 January, 2011, 18:37:58

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

looka

Jutro! Nije valjda da sam ja jedini u kafani?! A lijepo mi je mama govorila da budem fin a ja iz kafane ne izlazim!  ole

skiDeki

Dobro jutro, da znate kako klasika prija na Jahorini :P :P :P
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

snjezana


mallorca

Quote from: skiDeki on 04 March, 2011, 08:36:54
Dobro jutro, da znate kako klasika prija na Jahorini :P :P :P

daj jedan MSD za pocetak odlicnog jutra :)

looka


brera


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

hhjjjjoooojjjjj evo brere daj mi alpsko ali molim te nek je ledeno....kako je forumasi sta se radi....evo par nas s foruma se dosadjujemo bezveze vozimo vec 5dan sta da pricam uglavnom dosada, snijega preko glave, rakije u svakoj jakni po flasa od 0,5l...muka mi vise pisat kad je ovako dosadno haahaaaa...jojjj nismo ni zavrsili sa skijanjem nas 4s foruma se dogovaramo gdje cemo partiati i u koliko sati te da pokupimo ostale...samo steta brera ne moze ima nas puno i da idemo po njega se ne isplati jer samo za jedan dan po glavi treba 70€ kako bi presli grancu...brera pali biciklo pa dodjo na HR granicu tu cemo te cekati

skiDeki

Sad smo Mijat i ja bili kod vipa na rakiji i mezi, eto cisto da znate (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Hare nam se izgubio ko magarac u magli ole
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

skiDeki

Dobro juteo, ima li koga za klasiku?
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG


brera


otrov

Darko vjerovatno pozira danas gore .. evo ja cu da se ogrebem o cugu
share it with friend or two

brera

Samo izvoli. hug:( Ovo kafanèe bi se sad moglo zvat PUSTINJA. devil:(

otrov

moze! ti budi kaktus a ja cu biti zmija  (:smijeh: ja sam vec ozednio .. da hoce neko naici sa vodom u koljenu
share it with friend or two

brera