• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Novi liftovi i topovi za snijeg za sezonu 2010-2011-2012

Started by vip-jahorina, 11 December, 2009, 00:15:15

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Peglas

...a deka, bio je koristan ko i naoèale èovjeku sa jednim uhom...

dooki


vip-jahorina

umjesto kanti za bacanje otpadaka, sa zice direktno u jarak  (:smijeh:

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

loop

jeah! bit æe ovo zanimljiva jesen, i lijep uvod u sezonu. Deja vu od lani haha
allways stand sideways!

dejans


marina

Da ne pricamo mnogo, bili smo vrijedni i odletili da vidimo kako to sve izgleda.
Pricalo se da se ovih dana pocinje sa radovima za osnjezivanje i pocelo se. Prica se da ce se i ugovor ispostovati te da ce radovi biti zavrseni do pocetka sezone pa cemo vidjeti. Sve u svemu krasna je cinjenica da se nesto radi . Evo fotkica ......
VIP Jahorina Woman Team

marina

 ....i jos toga  smo slikali , evo nastavak!!!!
VIP Jahorina Woman Team

marina

VIP Jahorina Woman Team

BOJAN-BG

izgleda da su nas najvise nervirali na forumu pa nisu hteli objaviti pocetak radova,odjednom su poceli sa radovima i isti dan stizu kamioni sa instalacijama za postavljanje u svakom slucaju bravo za pocetak radova  :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

sina

od mene imaju bravo kad vidim da topovi rade...
do sada im je pocetak radova uvijek dobro isao,ali se poslije malo pogube...

BOJAN-BG

Quote from: sina on 17 September, 2010, 19:22:44
od mene imaju bravo kad vidim da topovi rade...
do sada im je pocetak radova uvijek dobro isao,ali se poslije malo pogube...


posle tek skapiraju da im trebaju dozvole  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

vip-jahorina

ja sam cuo na sve strane obecanja, bice samo da se jos ovo i ovo zavrsi ...
ali nisam htio da nesto objavljujem jer nisam imao cvrsta obecanja, preostaje mi da vjerujem tek kad vidim, cisto iz razloga sto smo dugo cekali na ovo, jos od juna kad se saznalo ko je dobio tender.
Ja znam da ovo je puno lakse nego postavljanje zice. Jedini problem je rezervaor vode. Kako ce njega rijesiti jos ne znam. I to cu objaviti cim saznam.
Koroman se opekao prosle sezone vezano za 6sjede tako da mislim da ove godine necemo nikakve preuranje informacije imati. Ali mozda je i bolje ovako. Bez obecanja i ludih radovanja.

Za sada idemo dalje, pratimo radove, dok su na ogorijelici mozemo uzivo, kasnije nazalost samo preko slika i izvjestaja nasih momaka i djevojaka sa lica mjesta.

DarkoN

meni su rekli da ce 1000% biti ispostovan rok za zavrsetak radova, sad ostaje da se vidi.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE