• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Trazim smjestaj za porodicu sa jednim pubertetlijom 16godine i djecak od 8 godin

Started by ruzica, 20 November, 2012, 15:13:53

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

ruzica

Ove godine bi dosli drugi put na jahorinu.Inace zivimo u HolandijiDjeca su nam razlicitog uzrasta kao sto sam gore navela.dvoumimo se izmedju privatnog smjestaja i hotela/apartmana gdje mozemo polu pansion uplatiti.Bitno nam je da smo blizu staze.kakva su vam iskustva?.dolazimo u druguj sedmici februara mislim da to vec spada u nizu sezonu jer je tamo zimski raspust zavrsen.Djeca,vjerovatno kao i vecina nase djece koja zive u inostranstvu, se ne snalaze bas najbolje u nasim prostorima.Mozda bi bolje trebala reci da im treba vremena da se priviknu a to se lakse desava kad nadju drustvo istog/pribliznog uzrasta.Dolaze li u to doba jos porodice sa djecom?
imate li nesto da mi preporuciti ili znate necija iskustva iz slicnih okolnosti?

vip-jahorina

Malo mi je teze da se uklopim u tvoju situaciju, ali djeci ce biti ok, ma gdje god bili.
Meni su Rajska Vrata vrh, Board je dobar hotel, Temrag vrhunski. A sve zavisi gdje te potrefe porodice sa djecom.