• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Lose iskustvo sa ski rentalom

Started by jurcajis, 13 January, 2008, 23:23:25

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

jurcajis

Zeleo bi da upozorim sve koji iznajmljulju opremu da to cine samo na proverenim mestima. Ja sam ove godine pozurio i iznajmio skije u jednom "SKI RENTAL" (necu da navedem ime), ali prilikom vracanja skija utvrdjeno je "ostecenje" i trazili su da platim toliki iznos za koji moze da se kupi kompletna kvalitetna oprema ili nista od dokumenata.
Pazite!

Ogi

A izvini, kog si djavola onda pisao bilo sta ako neces da kazes ime? Je l' hoces da se i ja za*ebem koji idem za mesec dana? Ako ne kazes ime onda je tvoja poruka potpuno besmislena!

appendix68

Slazem se sa Ogijem!

Treba istrijebiti korov gdje ga ima, tako da nevidim nista lose da se kaze gdje NEtreba iznajmljivati.


Ogi

Takvim bitangama bi i trebalo dati najgoru mogucu reklamu na svakom mogucem mestu. Evo cujem da ima dosta kamenja na nekim delovima staza, i ja koji nisam neki skijas znaci ako naletim tu, posle ce hteti da me oderu za trocifren broj evra verovatno...


Onill

a znaju oni da kad je kamenjar da ce svako iznajmiti skije nece derati svoje...ma da prvi put cujem da je neko trazio nadoknadu ako skija nije polomljena...

vip-jahorina

napise on rental a ne koji je. super

appendix68

Valjda i to saznamo jednog dana, ali nadam se ne i na pogresan nacin. :)

vip-jahorina

covjek rece da nece da navede ime rentala, a meni ostaje samo da nagadjam, ali nebi bilo fer.
naplacuje se samo ako se slija ili vez slomije, odnosno ako se kantna osteti (recimo izbije ili podere)


vip-jahorina

to nisu cijene od hotela Lavina nego od rentala Gajovic. Lavina je puna skuplja nego ostali (ali imaju vrhunsku opremu) pa nasi gosti iamju tu taj popust.

vjeruj mi da je ne moguce staviti cijene svih rentala na Jahorini, jer su nejedinstvene, a i mjenjaju se cesto.

Ogi

Meni je receno da je 7 dana iznajmljivanja opreme 50 evra. Nadam se da je tako jer sam rezervisao sobu. Pod opremom podrazumevam skije, stapove i pancerice.

vip-jahorina

jesi li preko nas uzeo sobu? i gdje?
Kompletna oprema: skije sa vezovima, stapovi, pancerice


vip-jahorina

Da, ponavljam: u rentalima Gajopvic i Granzov su cijene kao na nasim stranicama, a u Lavini nisu. No tamo, na toj strani Jahorine su skuplje skije i opet si dobila 20% popusta.
Ne znam sta bi htjela, nisi isla u Granzov, nisi cula za Gajovice, pitala za pupust u Lavini, mi ti dali 20% i opet se bunis.