• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 5.dio

Started by vip-jahorina, 04 January, 2010, 21:09:51

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

01xxx01

Quote from: vip-jahorina on 05 January, 2010, 01:21:43
Neki dan su skinuli "drina osiguranje" sa ciljne kucice u Danskoj. Vidi se na jednoj od slika koje sam danas objavio

?!? hm?  ideea:(

police:(

skiDeki

Quote from: 01xxx01 on 05 January, 2010, 02:42:33
Quote from: vip-jahorina on 05 January, 2010, 01:21:43
Neki dan su skinuli "drina osiguranje" sa ciljne kucice u Danskoj. Vidi se na jednoj od slika koje sam danas objavio

?!? hm?  ideea:(

police:(
VIP je hteo napisati u RAJSKOJ, ali mu je dok je pisao nesto Danska bila na pameti, pa omanuo!
DOBRO JUTRO :)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

01xxx01

Quote
VIP je hteo napisati u RAJSKOJ, ali mu je dok je pisao nesto Danska bila na pameti, pa omanuo!
DOBRO JUTRO :)
Quote

he he he, vec pomislih da sam skroz prolupala i da mi je vrijeme da idem spavati  sleep:(
hvala, Deki!
dobro jutro!!!
(:smijeh:

BOJAN-BG

DOBRO JUTRO SA JAHORINE MAGLA SE SPUSTILA SNEG NEPADA I SKORO BEZ VETRA  :(

MarijaBB

Kako da u cijeloj Hrvatskoj pada snijeg a na Jahorini nista???????????

Charlene

Mozda je sinopticka situacija tako slozena. (:smijeh:
Uostalom,ne pada ni u cijeloj HRV,Slavonija i Dalmacija nemaju snijeg.Na Sjevernom Jadranu je sinoc padao,danas pada kisa.GK i Lica isto mislim da sad imaju kisu, jer je zatoplilo po visini.Jedino mozda onaj dio do Slovenije ima snijeg.

Malo off topica,nasao sam par slika od prosle godine,datum je 25.01.,ako moderatorima smeta ovo,neka prebace negdje gdje moze stajati.

















BOJAN-BG

kakva tuzna slika na poljicama skijanje po kamenju il ledu,sto sam skijo juce i prekljuce skijo sam  >:( >:( >:(

Big_DANE

JOJ LJUDI KOLIKO KUKATE...JEDNOSTAVNO NE MOZETE NISTA URADITI SA VREMENOM..KAKVO TAKVO JE!!!!!!!
DA BABA IMA PISU BILA BI DEDA!! 100% POSLE OVE JUZINE STO SLEDI DA CE SVE BITI U REDU!!!!! NECE BITI JUGA...
NAJAVILI SU DA CE BITI VRLO HLADNO I SNEGA I TO PODUZI PERIOD !!!!!  s:nij) s:nij)  :bravo::( :bravo::( :bravo::(

Big_DANE

Quote from: BOJAN-KR on 05 January, 2010, 11:59:09
kakva tuzna slika na poljicama skijanje po kamenju il ledu,sto sam skijo juce i prekljuce skijo sam  >:( >:( >:(

Boki bro...nemoj da se zalis..:P NISI NI POMISLJAO DA CES SKIJAT!!! SAMO SI SE NADAO, A SKIJAO SI 2 DANA!!!!!!  hug:( :bravo::( :bravo::(
Don't worry be happy!!!!  :)

p.s. Slike definitivno nisu za ovu temu! :P
      Svi mogu svoje slike objavljivati u galeriji:  >> Fotogalerija Jahorina<<

marko0806

Ljudi ak nema skijanja nema, pomirite se s tim bit ce drugi put, ja sam se pomirio s tim i okrenu se ludovanju po kafanama i u kuci
i vjerujte mi da mi je ova to jest ova skijaska godina bila medu najboljima( do 30. 12. 2009.sam bio.)
U jahorinskoj kuci tamburice, pa poslje u royal ludo je bilo
a frend koji nikad nije rakiju pio popio 3 litara kajsije kroz par dana.
I da vipe jel si dobio one obecane rakije???
Ja sam svoje obecanje ispunio.

vip-jahorina

moj marko, kad se pricalo o djeljenju rakije, svi su je djelili, ja je jos nisam dobio  austin:(

Milsim da bi slike bilo bolje u fotogaleriju slika smjestiti. tamo ih redovno svi gledaju ....

Kisa i susnjezica su na jahorini, opet prognoza nije fulala, ovaj put na zalost

amer

Kad ne moze po stazama moze po putu!  (:smijeh:

Bumbare




HeAd

ljudi kad kacite skije smanjite kilobajtazu...i velicinu...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4