• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2013 - 2.dio

Started by vip-jahorina, 14 December, 2012, 20:11:25

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

mladenbg

Quote from: skiDeki on 15 December, 2012, 09:37:19
Quote from: mladenbg on 15 December, 2012, 09:30:40
oce li biti snega na jahi oko nove godine i Bozica, sta kazu u prognozi? 3:(
Prognoze kazu da naredne sedmice temperature opet idu u minus i ocekuju se snezne padavine..
Za novu godinu ce biti snega ako ne bude smak sveta  (:smijeh: (:smijeh:  salim se naravno

Prognoze su pouzdane nekih pet dana unapred tako da je sve ostalo  cisto nagadjanje.

ebt moracu da pratim tu prognozu raspalu  ideea:(

Sajtrix

Spremate li ista VIP-e za novu godinu, nesto za mlade, da nije Mare i Lole?? Negdje vani, muzika, baklje msm na to  regge
DJ Sajtrix

jednostavan41

ona se predvidjanja obistinise,jutros sam poranio i sa pola puta se vratim puf:)
da znam - znao bi

vranex

Evo I ja vagao do sada al fakat nema se za sta ici..bice bolje iduci vikend :-)

raca

Dobre su vam prognoze za iducu nedelju tako da ne treba paniciti.
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

segi

Trenutno stanje na Jahorini,naglo ugrijalo  :DD

BOJAN-BG

Temperatura je stala na 2.9 stepeni, pratim svakih 10 min, ako pocne da se spusta sutra bi moglo biti dobrog skijanja :)

majasamaja

I dalje vjetar ali sad nista nepada, radi beby lift a poljice lift ljudi stoje i cekaju da proradi. Nadam se da ce sutra biti bolje.

Izmjena
Proradio lift poljice

brera

Quote from: Cytrix Border N. on 15 December, 2012, 09:52:23
Spremate li ista VIP-e za novu godinu, nesto za mlade, da nije Mare i Lole?? Negdje vani, muzika, baklje msm na to  regge
??? Mlade??? Kad smo mi "omladinci" (moj gene Mijat i ta populacija) bili malo mlaði sve smo sami organizirali, muziku, klopu, pièe, ... a vama bi sad ... i samo vama kao mlaðima... Do koje godine starosti???? regge

Nerve

Haj, kolika je Jahorina planina...


skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

jednostavan41

kako vrijeme ODJUZI  komentari na forumu se ZALEDISE
da znam - znao bi

peradetlic


MilanP

Pozdrav svima,
Mali info, sad sam dosao sa Jahorine,
Danas su radili ramo baby lift i lift Poljice, na vrhu je duvao vetar priblizno 32 m/s.
Ratraci su veceras sredili poljice, ostalo nisu dirali, staze su na mnogo mesta vec progledale jer je vetar odneo sneg sa njih......
Premisljam se dal da idem sutra na Jahorinu sobzirom da opet najavljuju kisu a video sam kakve su staze.....