• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 5.dio

Started by vip-jahorina, 04 January, 2010, 21:09:51

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

vip-jahorina


DekiDeki

Ma samo nek je veselo, ko nije skije po kamenju gulio, taj nije ni skijao...

:D  :D  :D  :D  :D
Ne mogu se sva vrata otvoriti kljucem, neka moraju i glavom!

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

lola

JUPI,SAD VEÆ LJEP©E IZGLEDA,KAK JE TAK JE GLAVNO DA SE NEKAKO SPUSTI© SKIJAMA,BIÆE BOLJE,ALI SLIKE SU ODLIÈNE!!!!!!!!!!!!SVAKA ÈAST FOTOGRAFU!!!!!! :bravo::(

skiDeki

VIP, hvala na super fotkama i detaljnom izvestaju!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Big_DANE


01xxx01

VIP-e, super su slike, ovaj mi je realizam uvijek bio omiljeni umjetnicki pravac! (mi smo kontali cijelo vrijeme kako smo mozda IPAK trebali otici na Jahorinu, ali sad je puno lakse nakon ovih slika - nek' cekaju skije bolje dane)
:-)

kako je krenulo, mozda bude dobar vikend!!!

vip-jahorina

po prognozama koje imam, tek od subote bi trebalo da bude opet skijanja i tada se konacno najavljuje "dugotrajnija zima" od ove sinusoide izmedju juzine i minusa sa snijegom.

Upravo je na jahorini poceo opet jak vjetar, ne znam da li je jugo, ali predpostavljam da ce u toku noci okrenuti na jugo i da cemo sutra imati opet onaj odvratni dan sa zelene nam jahorine. a tako je fenomenalno bilo ova zadnja 2-3 dana. bas sam se nauzivao ...


Nego, vidite li da ova nasa prognoza nije fulila dana u zadnjih vrijeme (moram reci ovaj put i na zalost)  puf:)

01xxx01

e bilo bi dobro da se odrzi ta prognoza, iako je bas steta sto propadose svi ovi slobodni dani i potencijalni dani kad bi moglo lafo da se razboli oko Nove godine i oba Bozica...
>:D :-X >:D

eno stavila sam na Kupres slicica od danas - dzaba i topovi kad nema snijega, kamen na kamenu.

vip-jahorina


ALEXH

Super su spike VIP. Daj boze da od subote pocne kako treba  ludzatobom:((

01xxx01

Quote from: vip-jahorina on 05 January, 2010, 00:41:36
hehe

ma znam sta si htio da kazes - ovo ispod sto cu da ubacim, jel' tako?
ako sam dobro skontala poentu!
slazem se.
:P

vip-jahorina

Neki dan su skinuli "drina osiguranje" sa ciljne kucice u Danskoj. Vidi se na jednoj od slika koje sam danas objavio

marko0806

Reko sam vise nikad necu ic u bosnu( skoro smo 30.12 2009. Ostali u zenici na doceku 2010 jedva smo se izvukli ja sam psljedni prosao iza mene ostalo oko 1000 auta da cekaju kraj strajka al ama bas sve puteve su zatvorili iz Zenice a unutra su nas pustili, skoro sam puko ali to je prjca za drugu temu) hocu napisat da bi 99 posto se vrati na jahorinu nakon ovis slika koje je vip objavio, Ali sa unajmljen skijama  :P
obozavam jahorinu!!! I mrzim:) ali moras ju voljeti :P
Zasto nama nije moglo bit takvo vrjeme >:( 3:(