• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

OBJAVLJENE Cijene SKI pasa

Started by Lejla, 28 November, 2008, 13:59:11

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

ALEXH

Cao svima :)

samo da pitam kolko ce biti odprilike ski pass ove godine i na kolko dana se najvise moze kupid (na primer 7 dana ili deset?). Dolazim u februaru iz Australie pa da odprilike znam.

Hvala (neznam najbolje da pisem nanasem :()

vip-jahorina

jos ne znamo nista o cijenama ski pasa. svi su trenutno u guzvi oko novih sestosjeda.

uglavon, cijene ce biti tu negdje kao i prosle godine, mislim da ce zbog novog sestosjeda eventualno malo poskupiti.
pogledaj kako je bilo do sada:

ski pass Jahorina

vip-jahorina

ocekujte cijene ski passa tokom iduce sedmice. ne vejrum da ce poskupiti previse, malo hoce sigurno. troskovi amortizacije su ipak sad puno veci, tako da vjerujem da ce cije minimalno porasti.

Nerve

Cijena od nekih 530KM (ako ce biti kao prosle sezone) za sezonski pass je razumna, kad se uzme u obzir da su tu sad i sestosjedi, bice manja guzva. Samo da bude snijega. Mada je mozda tesko za vecinu iskeshirati iznos odjednom. Moze li se taj pass uzeti na neke 3-4 rate, s obzirom da zivim tu i mogu uplacivati. Ili preko banke, svejedno...
Haj, kolika je Jahorina planina...

vip-jahorina

koliko ja znam ne moze, ali ja se drzim one: "ko pita ne skita". u najgorem slucaju ti mogu samo reci "ne moze". najbolje pozovi bistricu i pitaj ih da li oni znaju nesto, ili ako ne znaju da ti daju broj od kase, pa tamo dalje busi ....

Psina


Milos_Banjaluka

I <3 Jahorina

Milos_Banjaluka

A VIP znas li kad ce otprilike biti zvanicna cijena ski pass-a za ovu sezonu????? cr:)
I <3 Jahorina

HeAd

pa covjek da zna napisao bi ubiste ga (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Milos_Banjaluka

Quote from: head on 20 October, 2009, 17:27:43
pa covjek da zna napisao bi ubiste ga (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
axaxaxaxaxaxa....pa pitam kojeg ce datuma otprilike biti zvanicno cjena ski pass-a objavljena.......Al bas maltretiramo ovog VIP-a...... ludzatobom:(( cr:) ludzatobom:(( ludzatobom:((
I <3 Jahorina

harison

ma njemu nesmeta to nista kad mu dodje MEDOVACA u ruke odma rane zacjele  (:smijeh: (:smijeh:

@VIP-JAHORINA say:
jos ne znamo nista o cijenama ski pasa. svi su trenutno u guzvi oko novih sestosjeda.

uglavon, cijene ce biti tu negdje kao i prosle godine, mislim da ce zbog novog sestosjeda eventualno malo poskupiti

Milos_Banjaluka

Quote from: harison on 20 October, 2009, 17:48:17
ma njemu nesmeta to nista kad mu dodje MEDOVACA u ruke odma rane zacjele  (:smijeh: (:smijeh:

@VIP-JAHORINA say:
jos ne znamo nista o cijenama ski pasa. svi su trenutno u guzvi oko novih sestosjeda.

uglavon, cijene ce biti tu negdje kao i prosle godine, mislim da ce zbog novog sestosjeda eventualno malo poskupiti

Bice litar MEDOVACE,jede zivu djecu.....Znaci MEDI axaxaxaxaxaxaxa ludzatobom:(( (:smijeh: :bravo::(
I <3 Jahorina

Big_DANE

VIP MEN ....bas sam pricao pre neki dan sa jednim poznanikom....koji je iz sire okoline...i podsetio me na pricu o
prolasku na zicu bez skipass-a...i bas me iznervirao... :o  3:(
covek dodje da 10KM i prolazi po ceo dan :( nadam se da toga u buduce NECE bti TOGA!!!!... :o
Nadamo se da ce uskoro i cene skipass-a biti poznate! poz

vip-jahorina

e  to su problemi koji se na licu mjesta rjesavaju.
direktor mi rece da ce ove sezone biti redari sa puno vecim ovlastima.
eventualno ce se kamere postaviti na ulazu u zicu gdje ce se sa kontrolnog mjesta moci vidjeti ko, sta kako.
naravno, kad bi forumasi koji primjete nesto takvo, ovdje napisali gdje su to vidjeli, na kojoj zici i bar kratak opis radnika, lako bi se tome stalo u kraj.

vip-jahorina

cijene ski pasa ce biti u narednih par dana objavljene. kako mi rece direktor, doci ce do minimalne korekcije cijena, sto je podnosljivo