• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kupres

Started by vip-jahorina, 14 December, 2009, 23:54:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

loop

vjerovatno je popust nekih 5%, a na kupresu se uglavnom kupuje jednodnevni pass tako da je to zanemarivo. Inaèe ljudi iz splita preferiraju ovu soluciju busom jer je velika veèina malo navikla na vo¾nju u zimskim uvjetima, a da ne govorim o zimskim gumama (ST - Kupres 130km, a tipicnom splicaninu ko da je na sibiru)   (:smijeh:   (:smijeh: (:smijeh:
allways stand sideways!

Mladen_BL

 (:smijeh: :bravo::( u pravu si, voznja po snijegu je rijetkost za vas. BL- Kupres je takodje oko 130 km, isto nam dodje. Vlasic jeste za nas dosta blizi, ali jednostavno sa vertikalnim transportom se ne moze porediti sa Kupresom.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

auu sto je ovdje gotiva...imal taj bus iz Sarajeva  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: da se sutra ukrcam  :bravo::(

SerpaSki

Rade li topovi svaku noc? Kakvo ce stanje sutra biti, izgleda da na Jahorinun ne vrijedi ici? ???

Mladen_BL

Sutra bi trebalo biti dobro skijanje, staza je juce bila u dobrom stanju. Najavljuju jugo krajem sedmice, bojim se da ce za vikend oduvati sav snijeg...

corto maltese

Otisao danas na Kupresu, cetvorosjed nije radio cijeli dan zbog nekog kvara. Nadam se da su to popravili kasnije...
Na dvosjedu guzva, cekali po 15 min. da bi se spustili za 5 min.
Ne krivim njih, vjerovatno nisu oni mogli znati kad ce se sta pokvariti... Sve u svemu vratili se razocarani.

Nichifor

uf ja bih popizdio...

corto maltese

Popizdili smo i mi vjeruj mi! :'(  Dan je bio savrsen za skijanje, ali jbg. Sto je jos gore borderi smo, tako da nam ono sidro na vrhu nije bilo od pomoci.
Popili koje pivo za utjehu, pa nazad za BL... Vise srece ostalima kad budu isli.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

auuu kakav zaeb  3:( ma ja bi ostao i na sidru pa makar do pola izlazio  (:smijeh: (:smijeh:

Mladen_BL

Jbg buraz, vise srece drugi put. Juce ih je takodje zezao cetverosjed, pisao sam o tom problemu sa ledom. Zaharije, Starcevica organizuje sutra izlet za 50 KM  ;D Ides li???  (:smijeh:

Nichifor


Mladen_BL

Usput navratis na svjezu pastrmku na obali Janj-a :) Ma auto je zakon, 3-4 covjeka i lagano...

otrov

Head ocemo li i ove godine otvoriti sezonu na Kupresu? taman da vidimo kako nas koljena sluze :) ja sam sutra u BL pa ti se javim
share it with friend or two

HeAd

pored Austrije da idem na kupres derat skije (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

loop

rade 2sjed i 4sjed
allways stand sideways!