• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kafana USPUT

Started by skiDeki, 18 May, 2011, 19:58:21

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

DarkoN

da li je ovo moguce

Korisnika online    7 gostiju, 2 korisnika
korisnika aktivno unazad 15 minuta:
DarkoN, harison
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

pozdrav ljudstvo, evo me u kaficu maksuz da vas pozdravim jebga pade mi na pamet forum da vidim sta ima, i ako me eto sutra u neko doba, bio sam zaboravio dok mi se deki nije javio.....ajde zivjeli treba se krenut dalje jos ovu noc s crnoborcima piti, cujemo se sutra iz sarajeva

BOJAN-BG

dal je moguce javio se hare iz neke kafane

brera

Dobro jutro, klasièno. ;D

mijat

dobro jutro, opet ponedeljak  >:(

Quote from: harison on 14 August, 2011, 20:51:55
pozdrav ljudstvo, evo me u kaficu maksuz da vas pozdravim jebga pade mi na pamet forum da vidim sta ima, i ako me eto sutra u neko doba, bio sam zaboravio dok mi se deki nije javio.....ajde zivjeli treba se krenut dalje jos ovu noc s crnoborcima piti, cujemo se sutra iz sarajeva

viðe li ovo brera  (:smijeh: no coment

brera


mijat

nema nam dekija tako da smo ostali sami, videæemo ko æe od omladine prvi da navrati  ole

brera


brera

 :o :o :o :o
Korisnika online
6 gostiju, 3 korisnika
korisnika aktivno unazad 15 minuta:
brera, mijat, vip-jahorina

brera


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

halabuka ko smeta jel tu oaj brera zaboravio me odvuci do zeljeznicke stanice hahaha dobro vam jutro uz jutarnju kaficu

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


01xxx01

evo i ja da se prijavim! nije me vala bilo odavno! pfffffffffffffffffff!

devil:(

brera


01xxx01

ha ha ha!

bolje vas nasla! jest tuzno kad je 'vako slabo posjeceno!
:-\

hocemo par dana na jahorinu da idemo pa istrazujem dje spavati! bila na bjelasnici prosli vikend pa reko' da ne bude niko zapostavljen! hodam sad po planinama okolo malo, jeeeeeee!