• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

2 x sestosjed za sezonu 2009/2010

Started by vip-jahorina, 10 January, 2009, 17:56:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

marina

Quote from: Filipino on 27 September, 2009, 21:02:55
Quote from: zburkos on 25 September, 2009, 23:27:02
Jeste off, nisam iso kuci mjesec dana i ne znam kako stoje stvari sa novim putem za Jahorinu koji ide iz Istocnog Sarajeva? I oce li biti u funkciji za ovu sezonu?
Koliko se ja sjecam trebao bi biti 2010. gotov.
Nece biti gotov sigurno za ovu sezonu, radovi su u toku , radi se intenzivno, ali im je zbog nekih nepredvidjenih okolnosti ( strukture zemljista, miniranja odredjenih dionica)potrbno vise novca  da ga zavrse nego u prvobitnoj kalkulaciji.
VIP Jahorina Woman Team

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Bojan NS


vip-jahorina

zvanicno bi oba trebala da budu zavrsena, sta ce biti od toga cemo jos vidjeti. meni je Korman rekao ovako: prvo radimo ogorijelicu da bi smo povezali pracu sa ostatkom jahorine, a onda (istovremeno ili direktno poslije toga) poljica. napomena: sto stvari nas moze omesti, ali leitner je brz i pouzdan.

sve ostalo su nagadjanja i razmisljanja. zato sacekajmo.

brera


Vlado28

Juce sam bio na Jahorini, opasno se radi, malo sam popricao i sa radnicima i kazu da sve ide po planu. Tako da ako posluzi ovo lijepo vrijem sestosjed ce biti zavrsen na vrijeme!!!  :bravo::(
Je li ko vido ©ahbaza...  :<)

brera


borderka

bice ovo znaci sezona za pamcenje :)

marina

Quote from: Vlado28 on 29 September, 2009, 11:09:00
Juce sam bio na Jahorini, opasno se radi, malo sam popricao i sa radnicima i kazu da sve ide po planu. Tako da ako posluzi ovo lijepo vrijem sestosjed ce biti zavrsen na vrijeme!!!  :bravo::(
Dobra fora Vlado, najbolje je malo radnike na licu mjesta ispitati!!!
VIP Jahorina Woman Team

marina

Danas sam napravila najnovije slike radova na sestosjedu za sve znatizeljne.
Ovlastena firma je dovukla dio materijala koji je istovaren na Poljicama.
VIP Jahorina Woman Team

Fa_kE

Pa ja cvatem brate, bit æe ovo ludilo sezona :))

Pozrav iz Metkoviæa :))
Oj pauderu moj mili ðes mi nesto, ko' da se nismo vidili ima godina dvjesto

marina

 ....nesto su materijala stavili i kod Hotela Sator.
Nastavljeni su i zemljani radovi za dovod struje do dionica gdje su izlivene podloge za stubove na trasi jednosjeda.
VIP Jahorina Woman Team

Vlado28

Quote from: marina on 01 October, 2009, 10:58:49
Quote from: Vlado28 on 29 September, 2009, 11:09:00
Juce sam bio na Jahorini, opasno se radi, malo sam popricao i sa radnicima i kazu da sve ide po planu. Tako da ako posluzi ovo lijepo vrijem sestosjed ce biti zavrsen na vrijeme!!!  :bravo::(
Dobra fora Vlado, najbolje je malo radnike na licu mjesta ispitati!!!

Ljudi koji rade na sestosjedu su najpouydaniji da kazu kada ce biti gotovi radovi...a i ja tebe moram da pohvalim za ove slike sestosjeda, odnosno djelova sestosjeda koji ce uskoro biti sklopljeni.A slike su super  :bravo::(
Ja sam juce bio na Jahorini i uslikao par slicica! Pa vidi valjaju li moje slike sta?  8)  ;D
Je li ko vido ©ahbaza...  :<)

Vlado28

Quote from: marina on 01 October, 2009, 10:58:49
Quote from: Vlado28 on 29 September, 2009, 11:09:00
Juce sam bio na Jahorini, opasno se radi, malo sam popricao i sa radnicima i kazu da sve ide po planu. Tako da ako posluzi ovo lijepo vrijem sestosjed ce biti zavrsen na vrijeme!!!  :bravo::(
Dobra fora Vlado, najbolje je malo radnike na licu mjesta ispitati!!!

Ljudi koji rade na sestosjedu su najpouydaniji da kazu kada ce biti gotovi radovi...a i ja tebe moram da pohvalim za ove slike sestosjeda, odnosno djelova sestosjeda koji ce uskoro biti sklopljeni.A slike su super  :bravo::(
Ja sam juce bio na Jahorini i uslikao par slicica! Pa vidi valjaju li moje slike sta?  8)  ;D
Je li ko vido ©ahbaza...  :<)

Vlado28

A za one koje vole provod, kafic Royal se prosiruje i kazu da ce biti SVEGA!!!  :bravo::(  cr:)
Svratio sam juce do Royala i malo popricao i popio po jednu sa Sergejm iz VIP-a i Raleto Suvivorom.   austin:(
Evo slika...  ludzatobom:((  devil:(
Je li ko vido ©ahbaza...  :<)