• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

2 x sestosjed za sezonu 2009/2010

Started by vip-jahorina, 10 January, 2009, 17:56:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

harison

evo vec zamisljam sebe kak cekam sestosjed, da picim prema vrhu izgleda sam poludio :S pomagajte ljudi kako znate, sve mi snijeg ispred ociju  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

P.S.
iiiii kolik ovaj stuP brate grmi  cr:)

Big_DANE

VIP MEN ....de malo zumni taj stup na ogorjelici na 10 min da vidimo kako montiraju ??!????? :)  
svaka cast! sve najbolje timovima!!! :) treba im po rakijicu odneti!!!!!!  ludzatobom:(( :bravo::( :bravo::(

goghie

I can go with the Flow...

HeAd

Quote from: harison on 21 October, 2009, 16:02:44
evo vec zamisljam sebe kak cekam sestosjed, da picim prema vrhu izgleda sam poludio :S pomagajte ljudi kako znate, sve mi snijeg ispred ociju  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

P.S.
iiiii kolik ovaj stuP brate grmi  cr:)


nema vise cekanja ni guzvi..heheh...sad ce ici ko na traci :bravo::( afrocool:(
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Milos_Banjaluka

 :o cr:) Ajmo mi momci sutra uprtit skije i vec odskijat malo kako ovi "zure" :))))......xexexexexexexe eto nama zice za 20 dana i pojecemo rodajci....xexexe ludzatobom:(( :bravo::( cr:) s:nij)
I <3 Jahorina

nkteam

extra...

I danas svaka cast VIPu za pracenje akcije :)

Nego stvarno, bilo bi extra ako neko ima video kako helikopter postavlja jedan stup.

A druga dobra stvar za uraditi bi bila napraviti "video" od gomile shoot-ova sa web-cam-a.

vip-jahorina

jedna poruka za sve:
nadamo se da cete nam se zimi redovno javljati sa izvjestajima sa skijanja. znaci ko bude gore, nek slika i objavljuje ovdje slike  :bravo::(
tako cemo i ubuduce imati abolutno prve informicije i pored ovih kamera biti s najboljim informacijama.
jahorina ima ubijedljivo najbolji informativni forum/portal na ovim prostorima. ali moramo jos svi pridonijeti tome.  :)

zum

jebote, ne mogu stici procitati  :o

harison

Nikakv problem, dradi VIP-e mozda se ove sezone uzme i sezonska otom potom, slika ce bit na sve strane    :-*"WE LOVE JAHORINA" :-*

Jadna ova dvojica na vrhu stupa cekaju pticu vec 5 minuta na jednom mjestu hahaha  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

nkteam

Jel ovaj stuP sastavljen iz dva dela? tj. jel visi nego ostali?


harison

Da , valjda vise nece biti onog na prelomnici ak znas gdje bio :S


skiDeki

Evo  i mene, prvi put danas. Imao sam neodlozne opaveze i sad sam stigao kuci i pravo na forum. Juce se dosta uradilo,s`obzirom da se dosta kasno pocelo, ali ovodanas je suvisno svakog komentara. Nemam reci svaka cast za ljude koji rade, helikopter i naravno za nas VIP koji zaista odlicno radi i u svakom trenutku nam daje informacije i iz prve ruke :bravo::(                                                                


P.S. Ona kajsija VIP-e stoji za tebe zapececena u podrumu >:D
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...