• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

2 x sestosjed za sezonu 2009/2010

Started by vip-jahorina, 10 January, 2009, 17:56:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.


MarijaBB


cos

naredni 10 do 15 dana rade se izlazne stanice (izlaz sa zice na vrhu) .Ogorjelica je u blagoj prednosti u odnosu na Poljice.Poljice izlazna stanica je 10 do 15 metara udaljena od stare izlazne stanice dvosjeda Poljice.
Radi se punom parom ali tek nesto znacajnije za oko da se vidi bice za neki 10 dana.


zadnji stub prije izlazne stanice Praca

zadnji stub prije izlazne stanice Ogorjelica


poljice podloga izlazne stanice










ski-mike

Svaka cast za slike.......kako vidim radovi su u punom jeku i to me bas raduje....... :) :) :) :) :) :) :) :) :)

loop

nebi tija cjepidlacit i pisat pizdarije, niti da me se krivo shvati ipak su ovo veliki dani za jahorinu al brate oni natpisi sprejom na kucicama kase i ski rental zbilja...  :-[  :-X  ;)  3:(
allways stand sideways!

vip-jahorina

Quote from: loopjunkie on 28 October, 2009, 19:29:06
nebi tija cjepidlacit i pisat pizdarije, niti da me se krivo shvati ipak su ovo veliki dani za jahorinu al brate oni natpisi sprejom na kucicama kase i ski rental zbilja... :-[ :-X ;) 3:(

polako to sve ide svojim tokom. sredice se i to, ne brini. ali odjednom ne moze nista

Irena

Ja nista ne vidim na na web-u kad sam popodne u skoli!!!! :'( :'( Kakvo je gore stnje????  8)

Irena


skiDeki

Pozdrav, na kameri se ne vidi, interesuje me da li su zakopani kanali od struje, i da li je uklonjeno kamenje sa staza? Planiram da kupim nove skije pa...... >:D
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Simiki

Quote from: danilosubotic on 28 October, 2009, 10:52:36
Quote from: Simiki on 28 October, 2009, 07:51:14
Quote from: vip-jahorina on 27 October, 2009, 18:36:00
enkidu: sve je tako, s tim sto nece biti nikakvih zamjena.
raspisuje se tender za stari sestosjed, pa ko hoce nek izvoli  ::)

Kakav tender ne budite naivni...
Sve je dogovoreno!

Zelengora. police:(

TI mora da si iz okoline :P ...reci mi kakvi su uslovi za skijanje na zelengori??? kakav je potencijal? ima li nekih dvosjeda? poZ

COS CEKAMO SLIKEEEEEEEEEEEEEE! POSTO OD OVE MAGLUSTINE SE NISTA NE VIDI !!!! :(((((((( 3:( ludzatobom:(( :bravo::( :bravo::(

Hahahaha...
Nisam iz okoline Zelengore mada bih volio jer je prelijepa planina.
Imam provjerenu informaciju da je u zacetku reorganizovanje nacionalnog parka na Zelengori i to visefunkcionalog red lova, planinarenja i skijanja.
Sto je super jer ja planine obozavam i ljeti i zimi a javisi vrh Zelengore je preko 2000 m nad morem.

Pozdrav police:(

HeAd

koliko si navalio na tu zelengoru dodje mi da ti razvucem bar jednu tanjiracu gore..... (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Irena

Jesu li zavrsili startnu kucicu??? ??? ???

vip-jahorina

zelengora za raju!

@irena:
nisu jos, radi se na tome

Big_DANE

VIP MEN come on...reset d kamera!  :P   (:smijeh:

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4