• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

2 x sestosjed za sezonu 2009/2010

Started by vip-jahorina, 10 January, 2009, 17:56:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

HeAd

Quote from: harison on 17 December, 2009, 15:37:55
:D Nista uzmi skije obuci se i otidji u neki trzni centar gdje ima ona vertikalna traka pa se malo nasteli ;)  (:smijeh: (:smijeh: moze snimak toga da i mi vidimo
:bravo::( :bravo::( (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Bojan NS


Peglas

Quote from: MarijaBB on 17 December, 2009, 15:30:41
E sad. Imam jedan prijedlog. Kako puno ljudi koji su skijali i koji ce skijati na Jahorini, nije do sada koristilo zicare sa pokretnom trakom, bilo bi nadasve korisno kada bi neko od VIPovaca malo objasnio narodu kako se koriste kartice za ulazak u "tor" i kako se izlazi na "crnogorski korzo" (stoji± a iðe±).

Npr: gdje je najbolje karticu drzati, kako da se popnu i sidju. Prosto, na sta da obrate paznju. Da im se ne petljaju skije sa ostali na gondoli, jer skijasi na ovakvim sjedistima budu vrlo blizu jedni drugima.

Znam da sam gledala pocetnike koje uhvati frka, kad dodju tamo pa naprave metez.

Crnogorski korzo hahahaha  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: Joj ova ti je dobra, pravo me nasmija  ;)
...a deka, bio je koristan ko i naoèale èovjeku sa jednim uhom...

brera


BOJAN-BG

ovi novi ko da su crnogorci pa ih mrzi i da citaju  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

skiDeki

A kada ce proraditi sestosed Poljice, hoce li do 04.01? (:smijeh:
Pozdrav svima :)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

Quote from: skiDeki on 17 December, 2009, 17:26:32
A kada ce proraditi sestosed Poljice, hoce li do 04.01? (:smijeh:
Pozdrav svima :)
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:                               (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:                                 (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

skiDeki

Salim se malo, vidim da ima dosta clanova (uglavnom novih), koje mrzi citati, pa postavljaju pitanja na koja je dat odgovor vec vise puta ranije na forumu ideea:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera

Quote from: skiDeki on 17 December, 2009, 17:26:32
A kada ce proraditi sestosed Poljice, hoce li do 04.01? (:smijeh:
Pozdrav svima :)
To neko prvi put pita. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

brera

Quote from: harison on 17 December, 2009, 15:37:55
:D Nista uzmi skije obuci se i otidji u neki trzni centar gdje ima ona vertikalna traka pa se malo nasteli ;)  (:smijeh: (:smijeh: moze snimak toga da i mi vidimo
:bravo::( :bravo::( :bravo::(

zburkos

Ja Harisone lud si ko struja.... gdje ti pade na pamet trzni centar......
Opasan fazon :bravo::(

Big_DANE

Quote from: harison on 17 December, 2009, 15:37:55
:D Nista uzmi skije obuci se i otidji u neki trzni centar gdje ima ona vertikalna traka pa se malo nasteli ;)  (:smijeh: (:smijeh: moze snimak toga da i mi vidimo
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Quote from: skiDeki on 17 December, 2009, 17:26:32
A kada ce proraditi sestosed Poljice, hoce li do 04.01? (:smijeh:
Pozdrav svima :)
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Quote from: Peglas on 17 December, 2009, 15:57:01
Quote from: MarijaBB on 17 December, 2009, 15:30:41
kako se izlazi na "crnogorski korzo" (stojis a ides).

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

hahaha...ocete li ljudi da umrem!!! HARE ELEKTRODA!!!!!!!!!!!!!  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: :bravo::( :bravo::(

roPebn


nkteam


harison

Izgleda da je internet zablokirao, cim nema VIP-a odozgo da se javi.... sve ce biti sredjeno tokom dana...pratite nas i dalje  ideea:(