• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

2 x sestosjed za sezonu 2009/2010

Started by vip-jahorina, 10 January, 2009, 17:56:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Big_DANE


BOJAN-BG


stefi_89

radi li se nesto na poljicama? ima li neko odozgo da nam javi?

HeAd

kad se penjes na sestosjed poljice korpa staje za sankom studia di sol :).....sta je ovo ovako primaknuto  (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

stefi_89

Quote from: HeAd on 08 January, 2010, 17:28:13
kad se penjes na sestosjed poljice korpa staje za sankom studia di sol :).....sta je ovo ovako primaknuto  (:smijeh:

:bravo::( :bravo::( :bravo::(

HeAd

kaze smeta im ceffe aparat da bi mogli da montiraju korpe  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

skiDeki

Bice malo guzvanjac na sestosedu poljice, Di sole je bas na nezgodnom mestu napravljen. Neka ga preurede u garazu :)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

bataneo NS

Quote from: BOJAN-BG on 08 January, 2010, 11:08:04
BATANEO ZIV LI SI JAVI SE

tu sam... :)  nego mrzi me da se javim :)     ovde je opsta katastrofa, jako duva, malo mokrog snega, pa kisa, pa opet mokri sneg, pa opet kisa... i tako... nemam vise volje ni da se javljam

Big_DANE

Quote from: skiDeki on 08 January, 2010, 20:10:45
Bice malo guzvanjac na sestosedu poljice, Di sole je bas na nezgodnom mestu napravljen. Neka ga preurede u garazu :)
ooOOooo... ideea:( ideea:(!!!!   :bravo::( :bravo::( :bravo::( Taj deo taman za garazicu!!!  ludzatobom:(( :bravo::( :bravo::(

Quote from: bataneo on 09 January, 2010, 00:25:49
Quote from: BOJAN-BG on 08 January, 2010, 11:08:04
BATANEO ZIV LI SI JAVI SE
tu sam... :)  nego mrzi me da se javim :)     ovde je opsta katastrofa, jako duva, malo mokrog snega, pa kisa, pa opet mokri sneg, pa opet kisa... i tako... nemam vise volje ni da se javljam

Ajde sinko nisu sve ladje potonule! MLAD SI...bice za tebe vozanja svojim sestosjedom BATANEO EXPRES POLJICE, nemoj da se sekiras!!!!  hug:(  :D :D

BOJAN-BG

bato bice bolje sledeci put sigurno sad pakovanje i krecemo kuci

skiDeki

SRETAN VAM POVRATAK KUCI :)Cini mi se da se kamera u rajskoj zatrpava, a na ostalim ne vidim da pada sneg ideea:( Danas bi trebao da pocne austin:( s:nij)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

MarijaBB

Dobro ali sta je sa poljicama? Jesu okacene korpe? meni se nesto i ne cini da jesu.

skiDeki

Nisu jos, ali je dosla ekipa koja radi na tome.
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera


Bojan NS