• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

2 x sestosjed za sezonu 2009/2010

Started by vip-jahorina, 10 January, 2009, 17:56:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

goghie

ne fali, zatvoren je krug  :o napokon  :bravo::(
I can go with the Flow...

*mana*

Ma da, krug je vjeèan i nepropadljiv.   :bravo::( :bravo::( :bravo::(

vip-jahorina

sto se tice nasih famoznih 6sejda, danas sam malo obilazio. ogorijelica jos uvijek cami, spreman i zapeta ko puska, i ceka te papire (mozda ih i doceka).
Na Poljicama su postavljene korpe, ali jos uvijek nije spremna. u narednih par dana ce i ona na cekanje.
u svakom slucaju, evo par slika sa bataneo 6sjeda ....

inetersantno: ulaz ce biti sa strane a u korpe ce se sjedati ne na onome mjesto gdje smo navikli, nego na mjestu gdje korpa pravi krivinu iliti krug od 180°

BOJAN-BG

slike su strava bravo vipe mnogo si ozbiljniji nego hari  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: hari gledaj i uci  ;)

DarkoN

mnogo mi je interesantno ovo sa ulazom, jedva cekam da vidim kako ce to da funkcionise.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

harison

hahaha, svaka cast VIP-e predobro  :-[  samo se na jahorini moze napravit bocni ulaz  3:( ....al sto se ovaj BOKI nakacio na mene huhhhhh   fuf hahahaha  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: kada dodjes tebi dajem aparat pa radi kako znas i umijes  hug:(

BOJAN-BG

Quote from: harison on 20 January, 2010, 22:20:33
hahaha, svaka cast VIP-e predobro :-[ samo se na jahorini moze napravit bocni ulaz  3:( ....al sto se ovaj BOKI nakacio na mene huhhhhh   fuf hahahaha  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: kada dodjes tebi dajem aparat pa radi kako znas i umijes  hug:(
nema ljutis svaka sugestija je dobronamerna sledeci put i da se upoznamo

MarijaBB

Kakvi su citaci kartica? Beskontatni....

Da kupujem onu potezaljku za pass ili da ne kupujem?

loop

allways stand sideways!

BOJAN-BG

Quote from: MarijaBB on 20 January, 2010, 22:27:57
Kakvi su citaci kartica? Beskontatni....

Da kupujem onu potezaljku za pass ili da ne kupujem?
cekaj da prorade samo pa ce mo lako za kupovinu

Big_DANE

Quote from: BOJAN-BG on 20 January, 2010, 22:17:10
slike su strava bravo vipe mnogo si ozbiljniji nego hari  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: hari gledaj i uci  ;)

A jooooj cekaj da se ja dokopam tog sestoseda ...svaki SARAF CU DA USLIKAM!!!  ludzatobom:((  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

U stvari mi sad idemo naopacke od onoga kako smo navikli!!!??!?!?!?!  Sa leve strane se vozimo a ne sa desne!?!?  ludzatobom:((
Ma moze sve samo da prorade!!!!  >:(

brera

Quote from: MarijaBB on 20 January, 2010, 22:27:57
Kakvi su citaci kartica? Beskontatni....

Da kupujem onu potezaljku za pass ili da ne kupujem?
Izgleda, da ti ove godine za 6 sjed neèe ni karta trebat. :'(

HeAd

EVO GA KONAÈNO JE NEKO ORGANIZOVA MITINGOVANJE!  (:smijeh: :bravo::( :bravo::( :bravo::(
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

BOJAN-BG

OVO TI JE IZLET SA NAZIVOM OBILAZAK SESTOSEDA NA JAHORINI  (:smijeh:  (:smijeh: (:smijeh:

brera