• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

2 x sestosjed za sezonu 2009/2010

Started by vip-jahorina, 10 January, 2009, 17:56:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

skiDeki

Quote from: harison on 25 January, 2010, 19:07:01
imamo slican NJUH Deki, hehehe (:smijeh: (:smijeh: , a meni sad pravo zamirisa da ces ti izgleda ipak doci u PETAK  :bravo::(
Jos da vidis koju nosinu imam, rekao bi da ne mogu promasiti sto se tog cula tice (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

mozda su se uplasili od velikog dolaska forumasa pa oce da puste u petak sestosede  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

DekiDeki

Ja cu doci u subotu, tek kad se u petak uvjerim da 100% rade.

austin:(
Ne mogu se sva vrata otvoriti kljucem, neka moraju i glavom!


FreakBL

Shestosjed radi od petka a ja se zhenim u subotu.... Koji petak i koja subota su u pitanju je pitanje za ove iz NASE... ???
Volim snijeg pa makar i na razglednici.

vip-jahorina

Evo ja sam pripremio vasa pisma upucena OC-a. nije se niko bas pretragao, osim dekija i jedan clanak od heada, nije bilo vise za pripremiti.
Ja cu prenjeti negodovanje ljuibetlja Jahorine.
Cim stignem, otici cu do Koromana.

coa

odstampajte im cjeli forum pa nek malo citaju .


MarijaBB

U potpunosti se slazem sa forumasima da nema potrebe pisati ikakva pisma. Ako treba, posacemo ti kutiju papira pa ti odstampaj cijeli forum, i zvizni mu na sto.....

Samo tako moze da shvati sta je zajednica i sta su pravi porivi judi koji vole Jahorinu.

Ako ga budu interesovali detalji, neka sam pita, a ako ga ne budu interesovali, onda ga, brate, smijenite s funkcije, po cijenu svega.

DarkoN

Quote from: MarijaBB on 26 January, 2010, 16:02:22
U potpunosti se slazem sa forumasima da nema potrebe pisati ikakva pisma. Ako treba, posacemo ti kutiju papira pa ti odstampaj cijeli forum, i zvizni mu na sto.....

Samo tako moze da shvati sta je zajednica i sta su pravi porivi judi koji vole Jahorinu.

Ako ga budu interesovali detalji, neka sam pita, a ako ga ne budu interesovali, onda ga, brate, smijenite s funkcije, po cijenu svega.
ovo potpisujem, ali mislim da je vip-ov trud uzaludan(mislim da je i on svjestan toga).ali nije lose pokusati iako mislim da od toga nema ama bas nista. oni da su htjeli da sve bide kako treba sestosjedi bi do sada radili. mene licno ne interesuje sto oni nemaju upotrebnu dozvolu i zbog cega nemogu da je dobiju to je njihov problem, da su radili sve kako treba nebi bilo problema. obecali su, nisu ispunili obecanje i ljudi imaju puno pravo da se ljute.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat


skiDeki

Vrlo    impresivno brate Mijate :bravo::(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

znate kad ce da prorade sestosjedi?
kad ETF zavrsi lijepa cura, a pravo nevina.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

jel gotov i sestosed poljice dokle li su stigli jel ima neko neki izvestaj sa poljica

bataneo NS

Quote from: BOJAN-BG on 26 January, 2010, 18:55:15
jel gotov i sestosed poljice dokle li su stigli jel ima neko neki izvestaj sa poljica

u test fazi je