• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

2 x sestosjed za sezonu 2009/2010

Started by vip-jahorina, 10 January, 2009, 17:56:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Cokie

®ivi bili pa videli........ :P :o ;)

SVOXY

Kada mi stignemo pustaju 100% !!!!! devil:( devil:( devil:(
FLOWBOARD


Big_DANE


stefi_89

boze zdravlje, ja sam u subotu rano ujutru gore, pa ako bude proradio imate slike, prve voznje od mene!

bataneo NS

Cekamo subotu, pa ako Bog da pravac na sestosede!   ;)

DarkoN

Quote from: bataneo NS on 10 February, 2010, 21:52:30
Cekamo subotu, pa ako Bog da pravac na sestosede!   ;)
ma nisam ni sumnjao da ce bataneo da ostvori sestosjed na poljicama. ;D
a ja i hare cemo ogorjelicu.  devil:(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

taman smo hteli da zatvaramo temu kad ono iznenadjenje,al ce biti guzva u subotu u 9 ujutru  ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:((

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: BOJAN-BG on 10 February, 2010, 22:22:37
taman smo hteli da zatvaramo temu kad ono iznenadjenje,al ce biti guzva u subotu u 9 ujutru  ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:((

Ja sam prvi u redu :P bit ce slika i slicica :P auuu jedva cekam  puf:)

BOJAN-BG

Quote from: harison on 10 February, 2010, 22:54:43
Quote from: BOJAN-BG on 10 February, 2010, 22:22:37
taman smo hteli da zatvaramo temu kad ono iznenadjenje,al ce biti guzva u subotu u 9 ujutru  ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:((

Ja sam prvi u redu :P bit ce slika i slicica :P auuu jedva cekam  puf:)
hari bice malo poveci red imaces drustvo

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

hahahaha, ja znam gdje dugme ON, samo s ledja dodjem i KLIK svi ce s dvosjeda na sestosjed joj koja ce to jurnjava bit hahaha a poslije svi u zatvor


Nista cekamo subotu, a sutra vam ja javljam informacije ako koga ulovim od ovih  :bravo::(

DarkoN

Quote from: harison on 10 February, 2010, 23:13:57
hahahaha, ja znam gdje dugme ON, samo s ledja dodjem i KLIK svi ce s dvosjeda na sestosjed joj koja ce to jurnjava bit hahaha a poslije svi u zatvor


Nista cekamo subotu, a sutra vam ja javljam informacije ako koga ulovim od ovih  :bravo::(
al ce onda da bude ljepota na dvosjedu, nigdje nikoga. bas te briga sto sestosjed obidje 2 kruga dok ti jedan. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

vladimir

Da ne ureknem, necu da nagadjam, ali sta god da bude svjedocicu na licu mjesta.  ludzatobom:((

montecristo

Pozdrav svima.Moram da javim ovo.Veceras sam pricao sa jednim od glavnih iz Leitnera,kaze da su oni sve zavrsili,cekaju neki papir i pustaju u subotu,eventualno nedelju.Po meni,on je u to siguran 90 posto.Pa jbt nece ih valjda pustati u julu.

DarkoN

hvala na informaciji, kada sa vise razlicitih strana stizu iste informacija i jos ono sto se vidi golim okom, znaci vozanje sestosjedom je skoro zagarantovano. :bravo::( :bravo::( :bravo::(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...