• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

2 x sestosjed za sezonu 2009/2010

Started by vip-jahorina, 10 January, 2009, 17:56:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Bojan NS


montecristo

Koji ce pustiti,to nisam pitao.Valjda ce oba.Kud ga ne pitah,imo sam vremena.Nacrtamo se na Jahorini u subotu ujutro,spremimo prskalice,cuge,balona i gledamo to cudo kao da smo na derbiju Real--Barselona.
ps
ponijeti i skije.

Big_DANE

Quote from: montecristo on 10 February, 2010, 23:49:54
Koji ce pustiti,to nisam pitao.Valjda ce oba.Kud ga ne pitah,imo sam vremena.Nacrtamo se na Jahorini u subotu ujutro,spremimo prskalice,cuge,balona i gledamo to cudo kao da smo na derbiju Real--Barselona.
p.s. ponijeti i skije.

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

montecristo

AKO NE PUSTE U SUBOTU,ISTI POSTUPAK PONOVITI U NEDELJU.POJACATI VATRENU MOC SA BAKLJAMA I DIMNIM BOMBAMA.
E AKO TAD NE PUSTE LIFTOVE,OKUPIRATI POLAZNU STANICU I PRITISNUTI ON.
TO MOZE DANE ,ON NAJVISE CEKA

Big_DANE

Quote from: montecristo on 11 February, 2010, 00:08:25
AKO NE PUSTE U SUBOTU,ISTI POSTUPAK PONOVITI U NEDELJU.POJACATI VATRENU MOC SA BAKLJAMA I DIMNIM BOMBAMA.
E AKO TAD NE PUSTE LIFTOVE,OKUPIRATI POLAZNU STANICU I PRITISNUTI ON.
TO MOZE DANE ,ON NAJVISE CEKA
SVI CEMO ZAJEDNO DA STISNEMO DUGME!!!!  ludzatobom:(( :bravo::( :bravo::( :bravo::(
Laku noc!

BOJAN-BG

izgleda da ce biti pogodak u zadnjem minutu ove sezone kao na utaknici i pustiti sestosede i sniziti ski pas i uzvici ce se od silnih optuzbi izgleda da su promenili nekog u menadzmentu  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

01xxx01

ooooo, ne mogu da vjerujem!!! odes jedan dan iz Bosne kad ono nevjerovatne vijesti?!?!
petak, petak!!!
ludzatobom:((

skydiver

100% provjereno
Ma pustaju u subotu samo jos ne znaju koju  ;)
Mislim da je stvarno steta da investicija od 17 miliona KM stoji bez obzira ko sjedi na celu OC ili da li imaju upotrebnu dozvolu, valjda mogu izdrzati do kraja sezone.
Ovakvo stanje najmanje odgovara onima koji zive od Jahorine, ali valjda im je doslo iz dupeta u glavu.


brera

Ne treba otvorit 6 sjede. Nikako na 13.tog. :'( :'(

goghie

I can go with the Flow...

Irena


Big_DANE

SPREMAN I CEKA DA SE STISNE DUGMENCE '' ON '' !!!!!!  ludzatobom:(( :bravo::( :bravo::(


DarkoN

sestosjed poljice radi, naravno na prazno.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Bojan NS