• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kafana>KOD STAROG MIJATA<

Started by skiDeki, 09 January, 2012, 19:13:53

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

brera

Minjonce, jucer je bill super skijanje, bill je sunce, al je vec zadnje zice vec jak mraz! Navece kad smo isli iz Rajskih vec je bio uzasan mraz! Tako jako,da su zene morale imat zatvorena USTA!!!! Tesko, ali nije islo drugacije!!!

BOJAN-BG

jos su ti pomerili termin jos sad treba i da pricaju stvarno nije uredu  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

HeAd

kad se sjetim pretproslog vikenda i onog sunca...jebes dva metra ako je magla stalno  devil:(
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

minjon81

Neeeee, Boki, neeee, ne nadovezuje se na Brerine sexsisticke provokacije  ludzatobom:((


Taman ce biti super vreme kada mi dodjemo  ;)

minjon81

Cek, prekinula sam komunikaciju,

evo jos rakije pa da nastavimo  ;)




new

Vidim da su i nokti veè po¾utili od rakije ! :o

minjon81


skiDeki

Al se casti od jutros u kafani...
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

 ludzatobom:(( breba nafatao internet hahahahaa  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: naucio se sluziti laptopom ili je mozda sa sobom ponjeo kompjuter iz kancelarije  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: sretno brerson ove godine uzivate u fullu ...nadam se da gregor vise ne brine za skije, kamenje je 1m ipsod njega  3:(

vip-jahorina


BOJAN-BG

ajde vipe brisi slike nemoj da preterujes svaki dan sa uzivanjem i da nam pravis zazubice

borisBP

Mijate, joш sam u organizovanju. Video sam da Deki ide ranije. Mislim da æu uspeti. anan anan anan

A snega nikad dosta.  ole

borisBP


HeAd

vipe jel se to blejan udavio od snijega pa ste ga morali na razanj :)
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

brera

Uspjeli u drugom pokusaju, da se srenemo I druzimo sa Daletom! Sutra nastavljamo! Fotke jos nemamo, ne mozemo staviti, Ali mi vjerujte, OPET JE BILO SUPER!!!!!