• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

2 x sestosjed za sezonu 2009/2010

Started by vip-jahorina, 10 January, 2009, 17:56:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.


HeAd

mariju za direktora oc ;)    opusteno
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

MarijaBB

Mene je tesko izbiti ali sam izbijena, iz cipela naravno.
Sve je ovo privatizacija drzave. Mj do moga.....

vip-jahorina


MarijaBB

Znaci nista od sestosjeda ove godine........

Vjerjem ja da je putra na glavi i vlasnicima VIP agencije, i Koromanu, i polovni Pala i polovini vlasti RS. Ne samo u ovom poslu nego u svakom u RS.


DarkoN

ovo je sve vec odavno otislo u domen politike, zato se ja do daljnjeg iskljucujem sa ove teme. ne pripadam ni jednoj od politickih opcija i ne bih da neko moje kritike protumaci pogresno. pustanje sestosjeda ocigledno pocinje da sluzi za ubiranje politickih poena za izbore ove godine. sad mi se stvarno sve smucilo. postoji li ista u ovoj drzavi da ove dvije politicke opcije mogu da urade zajedno, zar i na stvarima kao sto su sestosjedi koji su u interesu svakog gradjanina rs i bih. samo mogu reci da sam se sad razocarao jos vise iako sam mislio da je to nemoguce.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

MarijaBB

Quote from: DarkoN on 04 February, 2010, 10:00:28
ovo je sve vec odavno otislo u domen politike, zato se ja do daljnjeg iskljucujem sa ove teme. ne pripadam ni jednoj od politickih opcija i ne bih da neko moje kritike protumaci pogresno. pustanje sestosjeda ocigledno pocinje da sluzi za ubiranje politickih poena za izbore ove godine. sad mi se stvarno sve smucilo. postoji li ista u ovoj drzavi da ove dvije politicke opcije mogu da urade zajedno, zar i na stvarima kao sto su sestosjedi koji su u interesu svakog gradjanina rs i bih. samo mogu reci da sam se sad razocarao jos vise iako sam mislio da je to nemoguce.

Nisi valjda mislio da ovde nema politike....
Samo nas narod u opste ne vjeruje u "zrno po zrno pogaca, kamen po kamen palaca".
Kod nas je daj ODMAH pogacu, i stan u centru...


Samo ako si na vlasti imas diretnu dobit, a o indirektnoj dobiti niko ni ne razmislja jer postoji sansa da nije "toliko velika"

HeAd

sve u svemu jos jedan fin dan za skijanje i smrzavanje na dvosjedima ;)    hit dana: nista mi nece ovaj dan pokvarit :)
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

DarkoN

bravo head! odlican komentar.
marija nisam mislio, znam vrlo dobro kako ovde stvari funkcionisu, sli mi nije jasno da ni u stvarima koje su od opsteg interesa nemogu da se dogovore i da trebaju da podmecu nogu jedni drugima. samo mogu da kazem FUJ. dosta od mene, tema je krenula u durugom smijeru, i izvinjavam se na off-u.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

MarijaBB

Nije tema kenula u pogresnom smjeru je je sve ovo prica koja izlazi u javnost.
I cim postoje spekulacije, neka je i pola istina. Mnogo je.  A pola sigurno jeste.
Mogo boli razocarenje u neke ljude i u njihovu tzv iskrenost i nedvosmislenost.

Danas nema stvari koje su od opsteg interesa... Utopija druze, utopija.

zum

to je ovaj cmar sekara napisao. inace veoma "cjenjen" novinar sa pala  (:smijeh:
kakvi su to levati. e moj kormane, na sta si spao, nije vip gradio sestosjede bez dozvole nego ti zajedno sa svojom bracom koja su ti placali. pa sad stalo.  austin:(

Brkiæ

Quote from: DarkoN on 04 February, 2010, 10:00:28
ovo je sve vec odavno otislo u domen politike, zato se ja do daljnjeg iskljucujem sa ove teme. ne pripadam ni jednoj od politickih opcija i ne bih da neko moje kritike protumaci pogresno. pustanje sestosjeda ocigledno pocinje da sluzi za ubiranje politickih poena za izbore ove godine. sad mi se stvarno sve smucilo. postoji li ista u ovoj drzavi da ove dvije politicke opcije mogu da urade zajedno, zar i na stvarima kao sto su sestosjedi koji su u interesu svakog gradjanina rs i bih. samo mogu reci da sam se sad razocarao jos vise iako sam mislio da je to nemoguce.

potpisujem  :bravo::(

Bojan NS

VIP je spomenuo da æe biti razgovora i sa premijerom Dodikom, kad se to oèekuje?

coa

uh sad procita ovo iz fokusa. ajme majko.Kakav je to uspjeh i zalaganje dosadasnjeg direktora oc pa to je ne vidjeno  .Covjek je obezbjedio prevoz ,svaka mu cast .Autobusi su tu ,samo sto ne mogu da voze putnike .Kako bi bilo da dovedu avion za put u juznu afriku reprezentaciji Srbije samo nema kerozina pa ne moze da poleti .Mislim daj te ljudi sta me briga koje je boje macka vazno je da lovi miseve .A ova nasa macka je ulovila misa al eto on i dalje jede po kuci .Al ga je ulovila,ozbiljno a to sto on trci po kuci ,to je kriv drugi macak sto mjauce .

DAJ COVJECE OTIDJI PA NIJE TO JEDINA FUNKCIJA NA SVJETU ,DACE TI DRUGU .

Nadam se neku da sjedis u portirnici i dizes rampu.

twid

za dobrim konjem se prasina dize. mi znamo sta vip ovdje radi, a sta oc radi.
a moj sinisa, zar ti nije pametnije da cutis. mi sa pala i sokoca znamo o tvojim "poslovanjima" i tvom WOLFU vrlo dobro. kako vec znamo da administratori sajta nemaju nista protiv da pisemo o takvim stvarima, imamo potpuno slobodu govora ovdje. nemoj se iznenaditi kad osvane ovdje jedno jutro o tvojim malverzacijama.

cinjenica je da mi nemamo sesterosjeda koji nam je oc gradio i obecavao, na osnovu toga cijene ski karte digao, da nemamo tackica koje nam je oc ukinuo, da imamo skuplju ski kartu (prosle godien je bilo 33, ove 39 pa spustise na 35). Ko zna tvoje ljude u crnom, prolazi i dalje za 10 km kroz zicu. cinjenica je da si nam srozao turizam za nekih 60-70% ...
cinjenica je da si poklonio ratrak vlasenici, jer ih mi imamo toliko puno da ne mozemo sve te silne kilometre da sredimo.
cinjenica je da u bistrici imate 20-30% kapaciteta od prethodnih godina.... i takvih cinjenica ima dosta. a vi se uhavtili hinjski da napadate druge kako bi svoje dupe izvukli.