• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kop - sezona 2011.

Started by minjon81, 30 November, 2010, 20:08:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

DarkoN

njonmi ovi u oc-u bi trebali da prepoznaju tvoj kvalitet i da te stave za direktora marketinga. posjeta na jahorini bi porasla za 300%  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Nichifor


minjon81

Quote from: DarkoN on 02 December, 2010, 12:29:02
njonmi ovi u oc-u bi trebali da prepoznaju tvoj kvalitet i da te stave za direktora marketinga. posjeta na jahorini bi porasla za 300%  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Darkon, ja se nadam da ce u ovoj glupavoj zemlji nekada biti nesto kako treba, onda Minjon ode u privatnike, turizam na Kopu, gradim apartmane i welness centar...  :P

Quote from: zaharije on 02 December, 2010, 12:29:20
¹to je fino kad raèuna¹ zimovanje i ka¾e¹ do¹lo me 200 evra. a ¹ta onaj ko ima tri èlana. njemu ga, odnosno meni doðe u tom sluèaju 600 evra tako  daje lijepo biti mlad, do¹ao sam do zakljuèka...

Pa valjda 2 clana rade!!!

DarkoN

onda cu znati koga trebam da zovem kada mi bude trebao smjestaj na kopu.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

minjon81

Quote from: DarkoN on 02 December, 2010, 12:42:35
onda cu znati koga trebam da zovem kada mi bude trebao smjestaj na kopu.

Naravo, daj boze da bude, za VIP drustvo poseban popust!!!

lega

smestaj: 12e*7dana=84e
skipass za 7dana=95e(osim ako si mozda kupila onda kada je bio popust 30 posto, u tom slucaju oko 65e, mada je prosle sa popustom bio oko 70e)
klopa: za manje od 5e ne mozes da prodjes dnevno(i to da jedes samo suv leba i salamu)=35e
prevoz oko 20-30e
suma iznosi oko 230e
Nema sanse da te kosta manje od 200e sa svim popustima i povoljnostima osim ako nemas nekog sponzora. U tom slucaju mozes da prodjes i sa nekom zaradom. Nadam se ovo neces da shvatis kao uvredu.

minjon81

smestaj 7*10eura je 70eura (bili smo u drugoj vikendici)
prevoz 20eura
ski pass 12*6 je 72 eura
-----------------------------------------
162eura
i klopa je bila manje od 40 eura jer smo bile sve cure!!!

Ne racunam one troskove preko koje mozes a ne moras da imas!!!
Da se ljutim nemam razloga jer sve svoje racune sama placam!!!

lega

Ne znam kakve veze ima da li sam nov na forumu ili ne(forum pratim poslednje 3 ili 4 godine iako nisam aktivan u diskusijama). Cene na Jahorini i Kopaoniku su vrlo slicne(smestaj, skipass), tako da bi se onda moglo reci i da je Jahorina bezobrazno skupa. Al nije u tome poenta. Ja sam samo naveo jedan od retkih povoljnih smestaja na Kopu i nije mi bila namera da sa bilo kim ulazim u raspravu, al eto ti si me malo isprovocirala iako je to jako tesko. Svim forumasima a i ostalim ljudima zelim puno skijaskih dana!

lega


...vikendica je 12eura (jedno od najlux) ...smestaj 7*10eura je 70eura

... imali smo skijanje svih 7 dana... (ski pass 12*6 je 72 eura)
Malo se ne slazu tvoja 2 posta...

minjon81

Rekla sam da si nov u smislu da mozda ne znas moj stav prema ovoj planini pa da mislis da samo pljujem Kop!!!
Ne vidim gde si se nasao isprovociran, nije mi bila namera, htela sam reci svoj stav iz ugla nekoga ko je skijao prosle godine (npr) na obe planine i ko je vrlo upucen u mnoge unutrasnje stvari na organizaciji ski centra!!! Kako god!

Necu da nastavljam raspravu, ocigledno je bez poente!!!
Izvini na nenamernoj provokaciji i uzivaj na skijanju!!!

minjon81

Vikendica Miris dunja, prosle godine bila je 70 eura dnevno,
ove godine Mojica 100 eura dnevno...

Prvog dana nismo stigli da skijamo jer smo prvi put na Jahi pa nam je malo trebalo da se snadjemo i sredimo administraciju, moglo je da se skija, bilo je i snega i sunca...


lega

Aj dok sam u kancelariji...
Bezobraznos SkijalistaSrbije (preduzece koje rukovodi kopaonickim skijalistem) nema granicu. O cemu se radi:
Cenovnik skipassa za ovu sezonu su izbacili jos pre neka 2 meseca. U njemu postoji cene za 4 razlicita perioda. Prvi period vazi od 1.12.2010. do 11.12.2010. godine( to mu dodje neka predprodaja). Cena za skipass 10dana u sezoni iznosi 8300 dinara. Medjutim, prosle nedelje na zvanicnom sajtu SS-a izbrisan je ceo red iz cenovnika, odnosno 10 dana u sezoni vise ne postoji. Pravdali su se da ne znaju o cemu se radi i da pomenuti skipass ipak moze da se kupi. Posto sam planirao da odem u subotu i kupim isti, ja ih jutros pozovem za svaki slucaj da proverim a neljubazni sagovornik ove firme mi kaze da nema prodaje dok ne padne sneg odnosno ne pocne da radi skijaliste!? Jos da dodam da su prodali gomilu aranzmana za otvaranje ski sezone sledeceg vikenda(iako se neki ozbiljniji sneg ne najavljuje). E sad da l je to prevara ili ne( s pravne strane a i ljudske) ne znam, al znam da ce se u skorije vreme ako nastave s ovakvom politikom dovesti u pitanje ekonomska isplativost skijalista na mojoj omiljenoj planini.
p.s.(valjda se ovako pise)
Isprovociran u smislu da pisem postove iako to radim vrlo retko, nikako uvredjen, povredjen itd. sto bi se reklo.

minjon81

Pa kod skijalista se vec slazemo!!!
Ne mozes im nista!!!

Nichifor


Laus