• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Club Ludog Daneta

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 20 November, 2010, 01:31:32

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

skiDeki

Bio i vratio se, fino ruckao sve po redu popio domaceg vina i vratio se kuci....sutra ponedeljak  >:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

Quote from: skiDeki on 21 November, 2010, 21:13:40
Bio i vratio se, fino ruckao sve po redu popio domaceg vina i vratio se kuci....sutra ponedeljak  >:(

volim ponedeljak samo kad sam na skijanju jer tim danom nema guzve na stazi

makisha

ala braco kako je fino sto mi sad vrijeme za prvu aktivnost zimsku nakon skijanja a to su slave,sad se najelo napilo ihhh,a gledam prognozu hmm mogla bi ovo biti fina sezona u to ime ajmo konobarice poren vamo neki alkohol  ;D

DarkoN

evo mene da popijem jedno pivo pres spavanje. sad sam dosao sa slave, pio sam neki rakiju koja je kao melem. odoh da spavam jer ujutru rano odoh na put.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

auuu i vi mi neki jahorinsi :P popijete i odmase voda trazi losa kombinacijalosa ....trewa odma na skije i vozi misko dok ne padnes u nesvjest mozdaumres mozda te bog pogleda i pruzi ti jos jednu sansu da se spustis  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

MIJATE OOOOOOOO NEK JE SRETNA SLAVA UZIVAJ JEDAN JE ZIVOT ISKORISTI GA NAJBOLJE STO MOZES

mislim da je ovo dosta za slavu od brere i mene ole





DarkoN

dobro jutro. klasika je spremna za omladince i ranoranioce.  ;D
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat

dobro jutro, ja bih one kisele vode od juèe, ako je ostalo  :'(

BOJAN-BG

dobro jutro,bar vode ima mijate

mijat


Laus

dobro jutro ljudi!

nemojte tako, voda mi je juce bila kao melem!!! da je nije bilo, ne bi znao kako cu i sta cu!

a sve je to zbmog onog vranca .... hmmmm ... ne znam ni koliko ga je bilo ... posle trece flase sam prestao da brojim!  :-[

ali od jutros je sve po starom ... tako da klasika je dobrodosla!  :P

minjon81


BOJAN-BG


minjon81


Laus


snjezana

Quote from: minjon81 on 22 November, 2010, 09:14:45
neko jos za kafu?



(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

E odlièna slikica... meni bi trebalo tako ujutro.. kava direktno u krvotok...  ;D