• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Club Ludog Daneta

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 20 November, 2010, 01:31:32

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

minjon81

a kad si se ti shishao?   :-X

Laus

ja to kad je pocela kriza, odradio trajnu, pa sad imam vise love u budzetu!  3:(

minjon81


snjezana

jutro...

kad sam stigla, mislila sam kavu popiti, ali sad èitam postove vec sat vremena pa sam o¾ednila...mo¾da radije pivo.. ;D

DarkoN

i ja cu da ti se pridruzim.  ;D
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

snjezana


DarkoN

mene juce nije bilo 3 sata i morao sam da citam pola sata da bih procitao sve sto je napisano.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

snjezana


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ooo dobro jutro.....jutros je u Sarajevu poceo padati snijeg :O nesto na brzinu pobjelio grad i to je to ali dobar znak za pocetak sezone :D ajmo zivjeli pa nek nam i ova bude sretna i uspjesna  ole

snjezana


vip-jahorina

uh mamurluka danas, uh, kafa br. 4 na stolu....  :'(

brera


DarkoN

Quote from: brera on 24 November, 2010, 13:37:22
Dobar dan. ;D
vec sam pomislio da ti je preslo od hareta i da ces da napises dobro jutro  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE

Quote from: vip-jahorina on 24 November, 2010, 12:42:09
uh mamurluka danas, uh, kafa br. 4 na stolu....  :'(

DOBRO JUTRO...tj. DOBAR DAN!!!  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

ja sam sinoc zaginoooooooooooooooooooo.....doso kuci u 7...uf!!!! NIsam bio u stanju ni da otkucam nestso za vas!   devil:(

DAJTE JOS DA SE PIJE!!!!


brera

Quote from: DarkoN on 24 November, 2010, 13:39:12
Quote from: brera on 24 November, 2010, 13:37:22
Dobar dan. ;D
vec sam pomislio da ti je preslo od hareta i da ces da napises dobro jutro  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: