• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Club Ludog Daneta

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 20 November, 2010, 01:31:32

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

DarkoN

evo i mene da popijem nesto pred spavanje. samo jos kad bih znao sta to bi bilo super.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Mislim da bi ti pivo leglo ::) kao i uvek :P
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

Quote from: skiDeki on 24 November, 2010, 22:45:05
Mislim da bi ti pivo leglo ::) kao i uvek :P
sabicemo po jedno na brzinu  (PIVA) (PIVA) (PIVA)
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Ti kako hoces, a ja cu s' merakom, mozda jos neko naidje!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Laus

eee deki, jos si tu!

uf, ala popustam na forumu ovih dana, pokvaricu pocetni utisak :(

ali jepo je kad je na onoj kameri belo!!!
ako ovako nastavi i ne udari ona vasa juzina, mozda padne i neki vik pre ng, aaa? uf, al bi to bilo dobroooo  ludzatobom:((

skiDeki

Cim zice krenu gledam da idem gore, ali na zalost od ponedeljka juzina :-(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Laus

e jbg, onda je ovo bilo podizanje raspolozenja!!!
nekaa, napadace ponovo, samo da ne bude one kisurine ko prosle god. inace, prosle god sam prvi put bio na ja, krenem ja da se penjem od zvornika, a ono malo malo pa temp poraste za koji stepen. sineee, na + 6 ja pomislio gore ce da bude suncanja  8)

skiDeki

Pratis prognozu i kad je sve ok zapalis gore, tako ja radim.. miaslim odredim termin, ali uvek ostavim mogucnost pomeranja ako zaskripi vreme.
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Laus

nista, imacu to u vidu!
idem sad da malo pratim kako mi je jastuk :) kaze da mu jaaako nedostajem, idem malo da vidim sta tu mogu da uradim  (:smijeh:
pozzz

lola

laku noæ ljudi odo i ja mom jastuku hug:(

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Dobra vece ako ima koga  devil:( spavalice prodje vam zivot spavajuci  3:( da se ne mora spavati, ja bi stalno bio budan....



jos da najavim...iz prve ruke nas tim Madstyle 08.01.2011. organizuje snowboard day ispred BBI u Sarajevu(ako ne bude snijega dovlacit ce se s obliznjih planina),,cuganja,skakanja po boxovima LUDILO za skakace (budale) pice besplatno sto je velika dobro doslica za nas :D prvo se dobro dotuci a onda skakti pa kako bude bude  :bravo::( :bravo::( ko je u blizini nek rezervise taj datum za odmor mislim da ce biti ludnica dobro dosli ste  hug:(

Big_DANE

Lepo lepo...MADSTYLE TEAM!  ludzatobom:(( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

zIvELiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii[/color]  regge

BOJAN-BG

dobro jutro,al je jutros hladno u bg,i  jos mraz napolju brrrrrrrrrr

mijat

dobro jutro, sti¾e zima jer je i kod nas hladno. dajte mi jednu klasiku da se ugrejem  ;D

skiDeki

Dobro jutro klasika i za mene! I ovde je sve zabelelo od mraza brrrr ???
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...