• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Club Ludog Daneta

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 20 November, 2010, 01:31:32

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Big_DANE

Quote from: zeyneel on 30 November, 2010, 12:14:42
Quote from: harison on 30 November, 2010, 11:59:29
auuu razljutio se moj mali MAÈAK  (:smijeh: (:smijeh: nista idem ja malo pregledati ove snow radnje, platica stigla mora se nesto kupit zapikao sam jedne vezove ako ih jos bude moji su cujemo se....radio ce da radi pa slusajte :D http://www.jahorina.org/files/radio-jahorina.php

Ja ukljucio kad ono neki bugarski narodnjaci...

Otidji na jahorina.org pa skini ponovo winamp file ....pa pusti ponovo...valjda se vrati! Desava se...test proba...vidis da je Hare zbrisao da kupi ove zelenkaste lude vezove pa zaboravio na radio! :)

Big_DANE

Imal koga da ce mozda da dodje!?


brera



zeyneel

Nisu  ;D

Ovdje kaze ovako: "Slusate tehno mix DJ Haris-a" i onda oplete po narodnjacima...

DarkoN

evo mene , moglo bi se popiti jedno pivo.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

I ja se dovukoh kuci, sad sam isprobao nove zimske gume, idu dobro po snegu! anan

Sad moze pivo regge
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

minjon81


skiDeki

Da pogadjam-upala si u neku novu rupu na nasim putevima??
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

minjon81

Nisam, imam aluminijumske i niskoprofilne letnje gume, nove, a sad bi komplet zimskih i 4 felne, ali felna nema!!!

DarkoN

Quote from: minjon81 on 30 November, 2010, 18:05:30
Nisam, imam aluminijumske i niskoprofilne letnje gume, nove, a sad bi komplet zimskih i 4 felne, ali felna nema!!!
za koje auto ti trebaju?
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Ima 100% prosvrljaj maolo po netu!!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

minjon81


skiDeki

Malo preciznije jel sam I crveno ili je DI crveno ili je TDI crveno, vazan podatak u odabiru felni!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Laus