• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Club Ludog Daneta

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 20 November, 2010, 01:31:32

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

minjon81


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

izvinite za radio trenutno sam u kaficu...radio prebacuje sam pkesme tak da kad dodjem kuci pisite muzicke ...a i ici ce slikica novih vezova burton green ludnicaaaa ...ugrijat ce mi se rakija a to ne valja

skiDeki

I ja sam minjonjce evo ti jos koja...


[prilog je obrisao administrator]
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Big_DANE

Bravoi deki ..ovde kod mene u NS nema nista sve se topi....mozda pada jos malo.... juhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Ode na Bukovac da se malo GRUDVAM! :)

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

e evo me kuci....sad mozete poceti s muzickim zeljama  anan al kakvi prenosi na radiu :D s house na narodnu  (:smijeh: (:smijeh: al ga ovaj radio zna prebacit

i evo ih vezovici (znao sam da ih niko nece kupiti sem mene zar nisu perverzni ) :-* :-* :-*  hug:(


njonMi i ja bi to sto ti pijes malo sam lijen pa mozes li mi ti natociti... (blush) (blush) imas prednost u muzickim zeljama  ludzatobom:((

minjon81



mada su bolje masline ali mogu i jagode!!!

U zdravlju da nosis ove vezove!!!  :bravo::( :bravo::( :bravo::(

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

hvala minjoncek  hug:( super ovo izgleda ajde ZIVJELI

minjon81


Nichifor


minjon81

Pa to i radim Zaharije, upravo to!!!

Nichifor

Quote from: harison on 30 November, 2010, 20:13:48
izvinite za radio trenutno sam u kaficu...radio prebacuje sam pkesme tak da kad dodjem kuci pisite muzicke ...a i ici ce slikica novih vezova burton green ludnicaaaa ...ugrijat ce mi se rakija a to ne valja

ovde Zora iz Donje Èaðavice, more`l dva glasa za Kebu od mene i mog èoeka  regge

minjon81

Quote from: zaharije on 30 November, 2010, 21:55:17
Quote from: harison on 30 November, 2010, 20:13:48
izvinite za radio trenutno sam u kaficu...radio prebacuje sam pkesme tak da kad dodjem kuci pisite muzicke ...a i ici ce slikica novih vezova burton green ludnicaaaa ...ugrijat ce mi se rakija a to ne valja

ovde Zora iz Donje Иaрavice, more`l dva glasa za Kebu od mene i mog иoeka  regge

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

skiDeki

 (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: kako da narucim muzicku kad je Hare uteka??? >:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Nichifor


Nichifor