• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Club Ludog Daneta

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 20 November, 2010, 01:31:32

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Nichifor


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

MOZE DANILO DUBIOZA IDE UBRZO  regge

minjon81

dobih odgovor!!!

odjava od mene!!!

uzivajte!!!

vip-jahorina

mozda kad bolje razmislim ipak ti platis prilikom prodaje sezonske?
recimo da mi das 20 km i sezonsku?

Big_DANE


Nichifor

jbg idem i ja. moram raditi a kraj hareta je to prosto anpasabl.  regge

ljudi, u zdravlje i hare javi ako te ko bude dirao  3:(

vip-jahorina

oni koji idete, nek vam laka noc. oni koji cekate jutro ko ixic dobro jutro  puf:)

Big_DANE

Idemoooooooooooo....da sam dobar...da sam fin....BRAVOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!! MOJA OMILJENA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   
prvo gandza pa onda sex! :)    Al ce biti razbijanjaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!

gud najt too Zaharije! :)

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

toooo ma opet je zahka sa mnom nemate nikakve sanse  box box box box box box box box  

laku noc

@VIP-e
a moze kako da ti dam 30  devil:(

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

kad ovo vidi brera ja mislim da ce poslije citanja napisati knjigu "JAHORINSKI IDOLI"  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

jaooo sutra se radi....jesam danas sretan pravo...kupim ®eljene vezove(koje niko do danas nije kupio) i jos prijatelju nadjem posao ma kud bolje veliki + za mene

a da ne spomenem atmosferu na forumu prejaki ste velika 10 za sve vas koji su bili prisutni i one koji nisu al bit ce  :bravo::(

Big_DANE

Quote from: harison on 01 December, 2010, 01:20:26
jaooo sutra se radi....jesam danas sretan pravo...kupim Ÿeljene vezove(koje niko do danas nije kupio) i jos prijatelju nadjem posao ma kud bolje veliki + za mene

a da ne spomenem atmosferu na forumu prejaki ste velika 10 za sve vas koji su bili prisutni i one koji nisu al bit ce  :bravo::(

hug:( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(


Bravo za numeru trenutnu!  :bravo::(  HIPNOTIZITIZITIZIRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAN!!!!!!!  s:nij) s:nij) s:nij) devil:( devil:( devil:( devil:( devil:(

vip-jahorina


Big_DANE

Mozeeeeeeeeeeeee.....otkako si otislaaaaaaaaaaa.....zivooooot mi je fiiiiiN! :)  :bravo::( :bravo::( :bravo::(

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

OK VIPE LAKU NOCKA

;) dogovorili smo se 30KM i plus sezonska... a ti meni danilovu grudvu u glavu  ludzatobom:((