• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Recent posts

#41
Cijene kWh je oko 3,5 eurocenta, dnevnica većine radnika oko 20 eur, ne diktira to cijenu kod nas već rate kredita i blokirani računi.
#42
Kafana, dru¾enje foruma¹a / Re: Kafana sad ili nikad
Last post by brera - 19 November, 2023, 11:38:12
Prijatelju dragi, čekao sam, da ti dopuniš šta fali... ???  regge
Evo sad na moj račun za celo kafanče  regge

 (PIVA)  (PIVA)  (PIVA)  (PIVA)
#43
Kafana, dru¾enje foruma¹a / Re: Kafana sad ili nikad
Last post by mijat - 19 November, 2023, 09:03:09
prijatelju, men se čini da nešto fali u tvom postu!? :RAKA:  :RAKKI:  :RAKIJA:  (PIVA)  dance1

ne verujem da si prestao da piješ  (:smijeh:
#44
Kafana, dru¾enje foruma¹a / Re: Kafana sad ili nikad
Last post by brera - 18 November, 2023, 07:19:10
 :SNOW:  :brrr:  regge
#45
ne formira se cena ski pas na osnovu životnog standarda već na osnovu inputa potrebnih za funkcionisanje ski liftova. cena struje, radnog sata, goriva, ... su različiti i zato je i cena različita. niko ne gleda životni standard već gleda da li mu je kWh struje 10 ili 30 euro cenata i da li mu radnik radi za 30 ili 100 eura. logika je ista i u evropi i kod nas, ko nema para za skijanje sedi kući.
#46
A jesi li mozda uporedio zivotni standard u Evropi i u BiH (RS)?
Koliko procenata od mjesecne plate treba nekom prosjecnom Evropljaninu, npr. Slovencu za 6 dana skijanja na Kranjskoj Gori i koliko procenata od mjesecne plate treba nekom iz BiH (RS) za 6 dana skijanja na Jahorini?
#47
Pogledao sam malo cijene po skijalištima u okolini, tj. Evropi. Cijene su osjetno otišle gore.. Ski-pass recimo na Kronplatzu za 6 dana je 375.00 eura ; Val Thorens je 375.00 eura ; Kranjska Gora je 6 dana 210.00 eura; Rogla 201.00 euro; Katchberg 6 dana ski-pass 324.00 eura ; Flachau je 370.50 eura za 6 dana skijanja ; Jahorina ima cijenu od oko 190.00 eur-a.
Ona ostala poput Madonne , Schladminga ili Tignesa su daleko skuplja...
Malo sam pratio cijene smjestaja na Bookingu za Jahorinu i vidim da je kriza uzela maha, s obzirom da ima dosta smjestaja za udarni termin od 13.01.
#49
Kafana, dru¾enje foruma¹a / Odg: Kafana sad ili nikad
Last post by HeAd - 08 October, 2023, 08:59:50
Mozes ti otvoriti ali sve se manje pije..sipaj.
#50
Kafana, dru¾enje foruma¹a / Odg: Kafana sad ili nikad
Last post by mijat - 08 October, 2023, 08:53:39
body