• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

ZIMOVANJE

Started by pesut, 28 January, 2009, 12:44:08

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

pesut

Dragi forumasi cao
Kako cujem situacija na jahorini je svakim danom sve bolja, sto me raduje jer ja stizem 7.02. sa drugarima iz sr.mitrovice u etno kucu kod hotela sator.Posto smo svi momci interesuje me da li u to vreme dolazi neka ekipa devojaka raspolozenih za druzenje a bogami i za paralelno skijanje jer prosle godine je bila oskudacija sa cavama.

vip-jahorina

zna li neko kad pocinju studetski raspusti u srbiji i hrvatskoj?
mislim da je tad najvise djevojaka na jahi  afrocool:(

zburkos

Quote from: vip-jahorina on 28 January, 2009, 12:52:03
zna li neko kad pocinju studetski raspusti u srbiji i hrvatskoj?
mislim da je tad najvise djevojaka na jahi  afrocool:(
Sad je poce zvanicni raspust, ali su krenuli ispitni rokovi, koji se u zavisnosti od fakulteta zavrsavaju izmedju 20-og februara pa do prvog marta, to je sto se tice Srbije.
Ja placem kad vidim kakvo je vrjeme, a ja moram da spremam ispte..... >:(
Ali moracu da dodjem jedan vikend kuci, da posjetim moje pa pravac Jahorina..........................

vip-jahorina

ma da to je to, znaci vec pocinju dolaziti oko 14.2.
bogami pesut, valjda se slazete medjusobno, heheh cr:)
ili mozda koja domaca da uleti  ::)

blondie

RH krajem veljaèe...cijeli o¾ujak...na raspologanju :-* :-* :-*... :bravo::(


...ja imam samo dva ispita do kraja :bravo::( pa sam ove godine bila u sijeènju i bilo mi je prekrasno... ludzatobom:((
Budi uvijek nezadovoljan onime ¹to jesi
ako ¾eli¹ postati ono ¹to jo¹ nisi;
jer tamo gdje si postao zadovoljan, tamo æe¹ i ostati.

vip-jahorina

znaci 14.2. do tamoi negdje 7.3.
da bi smo to pogurali, treba naci dosta jeftinog smjetaja i ponudit ga direktno na fakultetima u bg, zg, ns
to su najbolji derneci na jahi, vjeruj te mi, naravno ukoliko je dosta gostiju prisutno ...

blondie

Budi uvijek nezadovoljan onime ¹to jesi
ako ¾eli¹ postati ono ¹to jo¹ nisi;
jer tamo gdje si postao zadovoljan, tamo æe¹ i ostati.

skobo

'ebiga, na Jahorinu mozes ici svake zime, a ekskurzija je jednom u zivotu. To ti je isto kao i kad bi se ljudi odlucili da idu na more na ekskurziju, a  svakog ljeta idu 7dana na to isto more....