• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

vrijeme

Started by Goga Mostar, 12 February, 2010, 11:09:51

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

skiDeki





U utorak i sredu nas ocekuju munusi i izgleda prvi ozbiljan  s:nij) s:nij) s:nij) :bravo::( :bravo::(










...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

minjon81

 :bravo::( :bravo::( :bravo::(
Da li ce da se odrzi do kraja febrara? Bitno mi je da znam!  ludzatobom:((

skiDeki

Uz pomoc topova trebalo bi do kraja aprila da ga bude :P :P
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Big_DANE

27-og (cetvrtak) ce sigurno padati sneg..i to jedno 5cm moze da napada... :)


skiDeki

Pratio sam nekoliko prognoza i sve kazu u utorak hladno sa  kisom i dnevnom temperaturom ispod 10 srepeni, a na planinama sa s:nij)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

sina

ustace vrlo brzo.. ;)

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Nichifor


BOJAN-BG


vip-jahorina

Ovdje je pravo hladno, tako da je veoma moguce da od utorka nesto bude. cuo sam da od nedjelje najavljuju pogorsanje vremena, sto bi ovdje moglo znaciti snijeg.

skiDeki

Od utorka do cetvrtka sneg na Jahorini i dnevne temperature ispod nule, a izgleda da ce se zabeleti i u Sarajevu s:nij)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Asja

Znate li da je pao ozbiljan snijeg u Austriji i Njemackoj
Ocekujemo ga i mi sutra
Evo citat iz Blic-a:

Sne¾ne padavine izazvale haos na putevima
Srna | 26. 10. 2010. - 08:46h | Foto: AFP | Komentara: 3

U Austriji i Nemaèkoj noæas je pao prvi obilniji sneg, a u austrijskim pokrajinama Tirol i ©tajerska nastao je potpuni haos, jer su vozila uglavnom bila bez zimske opreme i sa letnim gumama. Ipak, prognostièari najavljuju da se sneg koji je zabelio puteve neæe du¾e zadr¾ati.
U Tirolu je potpuno zatvoren za saobraæaj gorski prelaz Fernpas u tirolskim Alpama, jer se zbog snega veæi broj teretnjaka zaustavio na putu. I ju¾ni delovi Bavarske su noæas prekriveni debljim slojem sne¾nog pokrivaèa.




loop

allways stand sideways!

Big_DANE

Gle kako je ocisceno metar snega!!!  NE MOZES VEROVAT!!! TREBA OVO POSLAT OVIMA U OC-u il ko vec cisti parkinge i puteve!!!!  DIVOTA! :)