• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2015 - 3.dio

Started by vip-jahorina, 07 February, 2015, 02:46:51

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

bnbg

Quote from: memce on 10 February, 2015, 07:19:12
Skijasi mozeli neko update za danas dati? Kako je Gore ?  :DD
Prilicno lose za skijanje, pada sneg i vidim da je prilicna magla ali videcemo kad izadjem na stazu. Juce je bilo ok, nije bilo magle ali sada je magla napolju prilicno gusta.


skiDeki

Quote from: doktoriva on 10 February, 2015, 11:00:06
Pozdrav foruma№ima i jedno pitanje,dolazim  14 02 na Jahorinu i zanima kakva je prohodnost do hotela Vuиko i da li su mi potrebni lanci,prvi mi je put na Jahorini pa ne znam kakve su ceste.Hvala ...
Dobro nam dosao ole
Do vucka vam lanci nisu potrebni, budite bez brige. Jedino u naselju sator  se preporucuju, mada i tamo se moze bez njih uz dobre zimske gume i iskustvo u voznji po zimskim uslovima.
Zelim Vam prijatan boravak na Jahorini..
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

bnbg

Danas lose vreme,  sneg pada,magla gusta sve do pocetka prace. Ogorelica ne radi samo poljice i praca.

mijat


Sale86

Bio sam na Jahorini za vikend (petak-ponedeljak) i evo izvjestaja. Magla je bila na vrhu sva tri dana koja sam skijao (sub-pon.) ali cim se spustim sa vrha nekih 100 - 200 metara situacija je mnogo bolja. Staze su bile dobro sredjene osim ponedeljka jer je palo mnogo snijega preko noci pa ratraci nisu stigli sve da ispeglaju. Praca standardno dobra osim lijevog kraka gdje je bio dubok snijeg kroz koji je skijano pa su napravljene velike neravnine. Imao sam srece da juce bude otvoren olimpik i da nije bilo guzve, tako da se moglo skijati i uzivati  :))

doktoriva

Quote from: skiDeki on 10 February, 2015, 11:31:46
Quote from: doktoriva on 10 February, 2015, 11:00:06
Pozdrav foruma№ima i jedno pitanje,dolazim  14 02 na Jahorinu i zanima kakva je prohodnost do hotela Vuиko i da li su mi potrebni lanci,prvi mi je put na Jahorini pa ne znam kakve su ceste.Hvala ...
Dobro nam dosao ole
Do vucka vam lanci nisu potrebni, budite bez brige. Jedino u naselju sator  se preporucuju, mada i tamo se moze bez njih uz dobre zimske gume i iskustvo u voznji po zimskim uslovima.
Zelim Vam prijatan boravak na Jahorini..
Hvala,hvala  (Y)

ramzes

Znaèi sledeæa nedelja bi trebala da bude sunèana. Jeeej, taman kad ja doðem.
Mo¾da te nedelje bude Mijat opet i ponudi me rakijom na stazi   ;))

mijat

biæe, biæe  ole vidimo se na stazi  regge

Korisnik

iz nekog razloga vrte ogorjelicu 6osjed....


vranex

Sto su ovo danas zatvorili sve sestosjede sem prace? Zna li ko sta?

dadotb

Quote from: vranex on 11 February, 2015, 09:04:54
Sto su ovo danas zatvorili sve sestosjede sem prace? Zna li ko sta?


pa pogledaj kamere, nazalost danas nema skijanja, magla nevidjena, pihhhh :PP )Y(


Krusko

Mo¾e li neko javiti kakva je situacija na Praèi danas.