• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Izgradnja zatvorene dvorane na Jahorini

Started by vip-jahorina, 14 February, 2010, 16:12:04

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vip-jahorina

upravo sam sa oc-om i direktorom popricao o tome sta i kako da unaprijedimo jahorinu.
Koroman je dosao na ideju koja bi nam svima omogucila da Jahorina bude jos bolja.
Ovdje necemo o liftovima i topovima. Imamo temu o tome.

Nego, o izgradnji jedne male sportske dvorane, u kojoj bi ljeti mogli dovoditi razlicite sportske ekipe (sjetite se samo dolaska Divca, Varajica i njihovih kampova prosle godine i nemogucnosti da treniraju po losem vremenu) iz Srbije, Hrvatske, BiH, Slovenije ....
Osim toga, meni se svidja ideja u kojoj bi mi zimi - forumasi, i svi drugi posjetioci jahorine, mogli organizovati turnire u malom fudbalu, kosarci ili vec cemu. Kako nas ima sa svih strana, skontajte kakve bismo "klubove" mogli imati.
Iznajmljivanje dvorane za malu love (za to bi se licno pobrinuo).

Evo sta vi mislito o tome i imate li jos nekih drugih ideja i prijedloga?

Big_DANE

OOoooo.. :bravo::( :bravo::( :bravo::( IDEJA JE MNOGO DOBRA!!!!! TO BI TREBALO NAPRAVITI POD HITNO!!!!
NADAM SE DA CETE USPETI I NEKE SPONZORE DA NADJETE...JER IPAK KAKVA GOD BILA ...NIJE TO MALA INVESTICIJA...
A MISLIM DA TREBA DA SE NAPRAVI KVALITETNO I TO BAS BAS..POGOTOVO KAD ZIMI OVAKO UDARI SNEG, MRAZ, KISA .... UFFF...KAKO BI BILO RAZBACIT FUDBALA U SALI...BOMBA!!!!!
SAMO NAPRED >>> IMATE PODRSKU SVIH FORUMASA..
:bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

BOJAN-BG

ja se u potpunosti slazem sa izgradnjom i podrzavam okupljanja forumasa u toku cele godine


zum

to je pravo dobra stvar. skupi se nas desetak (a na planini je uvijek par hiljada gostiju) i udri po lopti  ludzatobom:((
moj prijedlog: obavezno neku saunu tu napraviti, i onda poslije u saunu ....

vip-jahorina

sauna nije losa ideja.
Mijate, zamisli nam tima VIP RAKIJASI  (:smijeh:

brera


BOJAN-BG

Quote from: vip-jahorina on 14 February, 2010, 16:46:34
sauna nije losa ideja.
Mijate, zamisli nam tima VIP RAKIJASI (:smijeh:
a razradjivanje taktike pre utaknice u rojalu,a sumiranje rezultata kod ace u kolibi  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:


Big_DANE

hahahah...VIP RAKIJASI!!!!  :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

VRUCI BAZEN NA OTVORENOM!!?!?!?!?!? KUPAS SE A SNEG PADA !?!?!?!!

S N O W  P A R K >>> NESTO STO JE BAS POTREBNO JAHORINI!!!!!!

vip-jahorina

igracemo protiv svih koji se smiju usuditi  :P

Ozbiljna informacija: idemo na pregovore u opstinu. Jer oni nam moraju dati saglasnost i izmjenu regulacionog plana. OC, VIP, i Hotelijeri ce pogurati akciju, samo da nam opstina da zeleno svjetlo.

skiDeki

Mnogo dobra ideja, pored fudbala, moze se igrati kosarka, rukomet odbojka... podrzavam u potpunosti :bravo::(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera


HeAd

terme...veliki wellnes...bazen olimpiski...to je potrebno...a fudbala mozes i na livadi ;)
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

vip-jahorina

ma naravno, ali ajmo ostati u finansijskim granicama koje imamo. jedan veliki welness je dio buduceg projekta jahorine. Mozda kao neki koncesijski dio, ali u svakom slucaju TERME i WELNESS
Bazen na otvorenom je po meni sad tesko provuci, tako da bi njega svrstao u ovu pricu iz gornje recenice.

mislim da mozemo progurati ovo oko dvorane i bilo bi steta ispustiti to.
slijedece prijedloge imamo:
- Dvorana
- Snow Park