• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

LOLINA VINARIJA

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 03 March, 2010, 16:40:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Big_DANE

Dobro jutroooooooooooooo!!!!  ludzatobom:(( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(  hug:( hug:( hug:(
JOJ KAKO JE BILO LUUUUUUUUUUDOOOO!!!  ludzatobom:((

lola


BOJAN-BG

da popijemo po jedan aperitiv pre rucka jel neko za

MarijaBB

Moze aperitiv, a sta ima za rucak :)?

skiDeki

rUCAK SAM PRESKOCIO, JA SE CUVAM ZA VECERU, A DO VECERE..... moze rakija jedna ljuta!!! ludzatobom:((
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

evo i ja sam se vratio, umoran sam pravo. nek mi neko naspe rakiju da malo dodjem sebi. hareta i slovenku sam vidio, breru nisam.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

O dobra  veceeee... od nas dvoje pa vi pogadjajte ko je sa mnom!!!



Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

A da ne zaboravim pozdravlja vas i BRERA, rekao je najvise mu nedostaje mijat i jutarnja rakija sa kafom  :bravo::(

Big_DANE

HARE NISAM ZNAO BRE DA IMAS KOMBI PREVOZ!!!! CCCC...


mijat

Quote from: harison on 07 March, 2010, 20:27:16
A da ne zaboravim pozdravlja vas i BRERA, rekao je najvise mu nedostaje mijat i jutarnja rakija sa kafom  :bravo::(

ovo je drugi put da sam se danas rasplakao, prvi put jutros kada sam video kao je lep i sunèan dan a drugi put kada sam proèitao ovu poruku  austin:(

veliki pozdrav

DarkoN

mijate daj da mi popijemo po jednu rakiju. a i dane ce da nam se pridruzi.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE

Moze moze..jedna KAJSIJEVACA from ROYAL!!!! :) ZIVELI MIJATE NEMOJ DA TUGUJES BICE SNEGA SIGURNO DO KRAJA MARTA!!!
PA SE ZAPUTIS JEDAN VIKEND PUT JAHE!!

skiDeki

Ziveli vi mei jos trista godina :P samo uzivajte, a Mijat i ja cemo da cugamo i placemo (:smijeh:

Veeeliki pozdrav za prijatelja Breru!!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

mijat


skiDeki

.......kad je tuga tuga tu, tad je cuga cuga tu, kad je tuga onda mora da se cuga.....

Mijate, nadam se da prepoznajes ove stihove, iz nasih krajeva, ZIVELI (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...