• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

LOLINA VINARIJA

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 03 March, 2010, 16:40:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

DarkoN

Quote from: 01xxx01 on 10 March, 2010, 15:29:20
Quote from: DarkoN on 10 March, 2010, 14:49:58
naravno, nesto mi pivo danas ide pravo. evo od mene  (PIVA) (PIVA) (PIVA), za tebe , sanju i mene.

(K)
ti si vise za neki koktelcic izgleda. to nije moja specijalnost, dane je koktel-majstor.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

01xxx01

Quote from: DarkoN on 10 March, 2010, 15:30:26
Quote from: 01xxx01 on 10 March, 2010, 15:29:20
Quote from: DarkoN on 10 March, 2010, 14:49:58
ti si vise za neki koktelcic izgleda. to nije moja specijalnost, dane je koktel-majstor.

pa za neki malo zesci koktelcic... Long Island IT npr  hug:(

Dane, Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaane - daj koktel!

skiDeki

Na kosovu zemljotres  jacine pet stepeni po rihteru, osetio se u celoj Srbiji (danas oko 14 i 40h) Ja nista nisam osetio, a kuci sam ??? Ovo su pogodili, gledao sam pre neki dan emisiju!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

evo sanja za tebe

a za dekija, bojana i mene
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE


Big_DANE

Ovde u NS tako duva vetar da je to strasno!!! Prozori mi dobro NE dihtuju pa zuji i fijuce uffffffff!!!!!  3:(  puf:) puf:)
Zbog toga mi tast tako ladna ususkao se u cebe i gledam tv... puf:)

lola


DarkoN

ja cu jos jedno pivo. uzivam u pogledu kroz prozor, gledam kako fino pada uz laganu muziku...
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Ja kad pogledam kroz prozor vidim jaku mecavu sneg+olujni vetar brrrr i odmah mi se pije hladno pivo :PP
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

01xxx01

ooooooooooooo, hvala vam obojici sto ste se potrudili, divni ste bas!  hug:(

odoh da pobjegnem sad s posla i u kino da gledam onaj  film o ragbistima - ako uspijem da se probijem do centra od ove OLUJCINE!!!

DarkoN

Quote from: 01xxx01 on 10 March, 2010, 16:27:01
ooooooooooooo, hvala vam obojici sto ste se potrudili, divni ste bas!  hug:(

odoh da pobjegnem sad s posla i u kino da gledam onaj  film o ragbistima - ako uspijem da se probijem do centra od ove OLUJCINE!!!
bar neces morati da cistis auto posle filma(ako ides u cinema city)  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: ona garaza u bbi centru je pravi spas u ovakvim situacijama
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

01xxx01

Quote from: DarkoN on 10 March, 2010, 16:29:23
Quote from: 01xxx01 on 10 March, 2010, 16:27:01
bar neces morati da cistis auto posle filma(ako ides u cinema city)  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: ona garaza u bbi centru je pravi spas u ovakvim situacijama

istina, istina.
ej neki smo se dan iznervirali - kad smo vec kod Cinema City - bili u ZG u Avenue Mall i tamo ako se samo provozas okolo dobijes 3 sata free parkinga.
a ovi nasi pravi #@##$@#$@#$# (odgovarajuci uvredljivi izraz koji se koristio recimo kad su gostovali onomad portugalci, he he he) - daju jedan sat!
PIH!
3:(


DarkoN

Quote from: 01xxx01 on 10 March, 2010, 16:32:34
Quote from: DarkoN on 10 March, 2010, 16:29:23
Quote from: 01xxx01 on 10 March, 2010, 16:27:01
bar neces morati da cistis auto posle filma(ako ides u cinema city)  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: ona garaza u bbi centru je pravi spas u ovakvim situacijama

istina, istina.
ej neki smo se dan iznervirali - kad smo vec kod Cinema City - bili u ZG u Avenue Mall i tamo ako se samo provozas okolo dobijes 3 sata free parkinga.
a ovi nasi pravi #@##$@#$@#$# (odgovarajuci uvredljivi izraz koji se koristio recimo kad su gostovali onomad portugalci, he he he) - daju jedan sat!
PIH!
3:(


, uz kartu bi trebalo da je besplatno 1 sat duze od vremena koliko traje film. u ovim uslovima ne bih ocistio auto posle filma za te pare koje dam za praking.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

01xxx01

Quote from: DarkoN on 10 March, 2010, 16:35:28
Quote from: 01xxx01 on 10 March, 2010, 16:32:34
Quote from: DarkoN on 10 March, 2010, 16:29:23
Quote from: 01xxx01 on 10 March, 2010, 16:27:01
, uz kartu bi trebalo da je besplatno 1 sat duze od vremena koliko traje film. u ovim uslovima ne bih ocistio auto posle filma za te pare koje dam za praking.

no shit!

DarkoN

mogli bi mi popiti jos po jednu pa jos po jednu pa jos po jednu i onda cemo jos po jednu ...
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...