• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

LOLINA VINARIJA

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 03 March, 2010, 16:40:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vip-jahorina

jel onoi bijase na 300?  ideea:( zaboravio sam

lola


DarkoN

evo i mene, ja cu radje da popijem ovo vip-ovo pivo sa gornje dvije pipe.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

vip-jahorina

ja pisem od 2005 i imam oko 3000 i zbrinuo se kako imam previse postova, a deki i kompanija skoro godinu dana i vec nagurase na preko 2000  hug:(

Quote from: DarkoN on 18 March, 2010, 22:47:40
evo i mene, ja cu radje da popijem ovo vip-ovo pivo sa gornje dvije pipe. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

emoj dare, hoce da nam podvaljuju sa ove pipe odozdo.
osim toga kazu, traze na zapadu ove sto su spremni da stave svoju pipu na raspolaganje  (:smijeh:

DarkoN

zapad je zapad, sve mora da bude na raspolaganju  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

MarijaBB

Ovde nema naroda, niko nista ne pije, nema ni ustipaka.....

vip-jahorina

vidis da su svi pali pod sto  :P
ja i dare se ne damo. oce nek pipe da nam podvaljuju  :'(

MarijaBB

Nedajte da vam podvaljuju :). Tuga ove staze gledati......

DarkoN

Quote from: MarijaBB on 18 March, 2010, 23:00:35
Nedajte da vam podvaljuju :). Tuga ove staze gledati......

vjeruj mi da nije bas tako dobro kao sto izgleda. danas je temperatura na jahorini bila oko +4 ili 5
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

vip-jahorina

kad sam u kafani gledam samo - hmm necu sam o tome  :-X

MarijaBB

Jel se ti to darko tjesis :).

Kafana rules!

DarkoN

Quote from: MarijaBB on 18 March, 2010, 23:06:10
Jel se ti to darko tjesis :).

Kafana rules!
nemam razloga, bio sam danas na skijanju, samo ti govorim kakva je situacija.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

pola kafane popio, zbog tebe , zbog tebe  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: nastavite

DarkoN

Quote from: harison on 18 March, 2010, 23:08:25
pola kafane popio, zbog tebe , zbog tebe  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: nastavite
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: blago onom ko rano poludi(citaj pocne da pije alpsko mlijeko)  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

vip-jahorina

mlijeko & kruska na akciji  ;D