• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 4.dio

Started by vip-jahorina, 23 January, 2011, 13:18:39

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vip-jahorina


roPebn

VIP-e samo radi ovih slika ima 1L rakiceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
;D
NE mogu da docekam Sreduuuuu :D

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera


Big_DANE


01xxx01

evo mene sa skijanja - konacno!
magle je bilo ali manje nego juce i moglo se skijati skroz ok. snijega ima kol'ko ho's, al eto jedino da ga jos malo naguraju i utabaju posto je probilo kamenje na standardnim mjestima!
sve u svemu - ja zadovoljna! malo sam jedino skontala da nisam bas u najboljoj formi - noge mi se malo bune, ha ha ha! ostarilo se!  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
odo' da vidim kakvih imam slika pa cu da okacim ponesto!
;)

zvonbax os

PUNO POZDRAVA SVIMA SA FORUMA! JA SAM SE SMJESTIO U SNE®NOJ KRALJICI VOZIM NA OGORIJELICI. AK SE NEKO OCE DRUZIT NEK SE JAVI!

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

hiiii evo mene idemo sad na kucanje i slikanje  anan anan

brera

Quote from: 01xxx01 on 23 January, 2011, 16:48:18
evo mene sa skijanja - konacno!
magle je bilo ali manje nego juce i moglo se skijati skroz ok. snijega ima kol'ko ho's, al eto jedino da ga jos malo naguraju i utabaju posto je probilo kamenje na standardnim mjestima!
sve u svemu - ja zadovoljna! malo sam jedino skontala da nisam bas u najboljoj formi - noge mi se malo bune, ha ha ha! ostarilo se!  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
odo' da vidim kakvih imam slika pa cu da okacim ponesto!
;)
??? ??? ???  ideea:(©ta lijeva oèe lijevo a desna na desnu stranu? (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: Zato su ¾ene br¾e prihvatile i usvojile carving tehniku - noge nesmiju biti skupa. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


Ime

Neko rece da su staze perfektne - to ni izbliza nije tacno. Puno je kamenja i grana, a staze su popustile vec oko 11:00. Dosta ljudi se zali na nepostojanje oznaka na stazi, narocito oni koji su gore prvi put. Sve u svemu, staze su mogle biti mnogo bolje, ovako se svodi na izbjegavanje kamenja.

01xxx01

ha, sad sam skontala da uopste nemam puno slika, ali evo par, za opsti umjetnicki dojam  :P

tj glede staza.




BOJAN-BG

neznate vi sta je kamenje na stazi ko je bio od 02.01-09.01 taj je video  >:(

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

I evo staza necu nista pisati tamo sam napisao sad samo gledanje:







evo ako se ko prepozna mozda s foruma





Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)










KAMERA ZACARANI DVORI aaaa sad je poznata


na poljicama sam se utrefio u ruzno vrijeme...tako da nisam ni slikao bilo magle vidjelo se na 10tak metara