• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 4.dio

Started by vip-jahorina, 23 January, 2011, 13:18:39

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

moj dragi ja bi sacekao pogledao slike pa onda pricao...staze su ebga ko zna voziti EXTRA...a isto bi te pitao jesil ti vidio ista od magle kao neki znak...trebalo bi gore napravit po tvom neke LED znakove da kad ga vidis oslijepis.... ljudi su fer i posteni puno znakova puno zaobila¾enja  (:smijeh: nemoj se sta naljutit sam mi je malo ovak zmeljhavo kad neko pise poput toga,a iskijao se kao u pola februara

rahelaecd

Da, staze nisu ni blizu perfektnih. Kamenja ima na sve strane sto se nisam nadao imajuci u vidu koliki je snijeg napadao (uz mnogo truda i izbjegavanja opet sam zaradio nekoliko novih parnica na skijama). Inace staza je mekana i neutabana dovoljno sto je i dovelo do pojave kamenja i granja. Snijega ima sa strane dovoljno pa se nadam da ce neko srediti staze jer po ovom danasnjem treba da napada 3m snijega da bi se moglo skijati na Jahorini. Inace danas sam birao da li da odem na Bjelasnicu (koja mi je dosta bliza) ili Jahorinu, i ono dosao sam samo radi sestosjeda ali sam se zeznuo.

Bojan NS


brera


MilanP

EE raja ja dolazim gore najverovatnije u cetvrtak ili subotu .
Posto sam pocetnik jel bi mogao neko od vas odvojiti malo svoga vremena da mi pokaze malo Skije ne bord.
Hvala vam unapred

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

E onda izvinite ove slike LA®U  regge  ili su pusile smjesne cigare  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:


01xxx01

brera - za noge -  3:( hug:( hoce to mene prvi dan sezone da "iznenadi" tako!  :P

evo i od mene jos slika dana, kad smo vec na stazama!


leone

...ko ide sa lifta na lift mo¾e se lako izgubiti........

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


otrov

Quote from: lakiluk on 23 January, 2011, 17:37:20
EE raja ja dolazim gore najverovatnije u cetvrtak ili subotu .
Posto sam pocetnik jel bi mogao neko od vas odvojiti malo svoga vremena da mi pokaze malo Skije ne bord.
Hvala vam unapred
slobodno se meni javi na pp nije ni mali problem da izdvojim sat dva
share it with friend or two

01xxx01

i na kraju evo jedna slika za breru - mislim, ovaj lijevi dio slike je za Breru, u slucaju da ga puca nostalgija -  i Snjezu, iz poznatih razloga!  ;D


leone

...........donosim dobrog crnog i loze...............

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

jaooo gotive jel ono bi Sanja  ideea:(  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
zezam se.. drago mi je da sam te napokon vidio tako blizu a tako daleko  :bravo::( da malo sporije vozim mozda bi mogli provozat koju sicu zajedno  (:smijeh: (:smijeh: