• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 3.dio

Started by vip-jahorina, 10 December, 2009, 23:46:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

HeAd

jbg gledajuæi ove prognoze i padavine ovo je sve beze....nista naroèito... :o

al sto kaze hare marka po marka nikad 100 maraka (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

harison

Samo se vi zaebavajte a sto Deki i ja tarlahamo mudima po krovu  i dozivamo  s:nij) zaledismo se a vi tako  ??? phhhiihhh   ma pusti sve price ovo je najbolja prognoza
http://www.jahorina.org/vrijeme.php

HeAd

jeste to je ok prognoza jedna od najvjerodostojniji....na¾alost i ona pokazujem na slabe padavine u narednom periodu...al ajde de...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4


Charlene

Freemeteo je govno od stranice,i vec veceras ce promjeniti ovo sto stoji sad.
Mozda na bolje,mozda na gore,ko zna.Uglavnom,tih gotovih prognoza ima mnogo,ali to nije bas za gledati i posebno obracati paznju.
Isto vrijedi i za DHMZ.:)

harison

Sinoc je nesto padalo, mozda je naraslo jedno 2-cm na onaj stari snijeg ima ga negdje oo 15-tak cm na polaznim stanicama...dok je na vrhu nekih 20-25cm , malu kolicinu padavine mozemo ocekivati tokom dana ili veceras, dok ce veca kolicina snijega pasti tek s ponedjeljka na utorak a u srijedu ocekujemo da masine izadju na vrh....

Peglas

Ove prognoze pola istina pola niðe veze, al ajd. Sutra se zvanièno otvara sezona na Jahi,
prenos na RTRS i FTV  :bravo::( :bravo::( :bravo::(
...a deka, bio je koristan ko i naoèale èovjeku sa jednim uhom...

vavlje

Quote from: Peglas on 11 December, 2009, 14:07:14
Ove prognoze pola istina pola niðe veze, al ajd. Sutra se zvanièno otvara sezona na Jahi,
prenos na RTRS i FTV  :bravo::( :bravo::( :bravo::(
Je li to znaèi da æe bit i skijanja ili "samo" rakija i èevapi? cr:)

harison

Sve zavisi do snijega, bude snijega bude skijanja, ne bude snijega tu je Rakija, Piva, Cevapi a za dame i po neki sokic :P  sleep:(

vavlje

Snijega nema a i nenajavljuju ga veèeras je li tako?

harison

Quote from: vavlje on 11 December, 2009, 14:17:21
Snijega nema a i nenajavljuju ga veèeras je li tako?


Ako si ti neki odozgo  :-X , onda nam sredi da malo vise puhne vjetar sjeverac da donese ove oblake sto su u madjarskoj prema jugu  :bravo::( nadamo se da ce biti nesto veceras al otom potom mozda nesto malo


Peglas

@ vavlje
Rekao ti je Harison, nema snijega nema skijanja, jbg, al ima rakija, æevapi ,Jaha, snijeg-zimska idila  austin:( s:vje)
Ma biæe sutra na otvaranju super  :)
...a deka, bio je koristan ko i naoèale èovjeku sa jednim uhom...

vip-jahorina

heheh, fino ste se raspricali ovdje ... umorih dok sam ovo pobrisao s ovim kretenizmom  3:(
Ali ajmo mi svojim tokom:
Otvorena sezona, hmmm bez skijanja aki sa prilicnim brojem gostiju. Pozitivno sam iznenedjen. Mene je od sinoc priupitalo oko dvatesetak ljudi PP ili preko facebooka da li da dolaze ili ne. nisam stigao svima odgovoriti, ali onima kojima jesam rekoh: skijanje vjerovatno nece biti, ali je atmosfera prava zimska, sto nam svima nedostaje. Pa ko voli - dobrodosao!

Na otvorenju, bar na ovom "politickom skupu" opet sve pametniji do pametnijeg, otprike da ne moram otici tamo, nebi sigirno ni otisao. Novinari TV kuce, RTRS, FTV i ko sve nije bio. Gradonacelnik otvorio sezonu.
Bilo je fine klope, zugnula se s rajom koja su bila prisutna. Pozitivno sam iznenadjen sto su nam se (u jaknama sa VIP Jahorina natpisom smo bili) obratio prilican broj forumasa i cestitao na podrsci  hug:(
Inace krtaka napomena svim forumasima: Ako imate problema ili nekih pitanja na/o jahorini, slobodno se obratite nasim momcima koji su vidno oznaceni, napomenite da ste clanovi foruma !!!


Snijeg i dalje pada, moram reci u pocetku prlicno slabo, a pri kraju sve intezivnije. Ima ga mojoj procjeni oko 20cm (nije bilo COS-a da mi metar posudi  (:smijeh: )
Od skijanja nista za sada. Treba momcima da bi na teren izasli bar 30-40 cm, ali po meni za prvi izlazak treba 50 cm.


Joc bi kratko da se malo pohvalimo: 7 Novinara smo smjestili na nas racun u jednu vikendicu, za njih potuno gratis !!!!

skiDeki

 :bravo::(VIP
Hare, idem ja jos malo na krov da pojacam s:nij), ne bi li ovi dobri ljudi sto su dosli mogli skijati-bordati :bravo::(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...