• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 4.dio

Started by vip-jahorina, 22 December, 2009, 20:26:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

nordnica.slo

Zanima me kako kaze prognoza za sljedeci tjedan. Dolazim iz Ljubljane od 26.12 do 2.1. nadam se da bice snjiega. Zanima me se kakva je stvar glede policajca pri vjiesnici?

LP, in se oprostam na krivem jeziku.


HeAd

kazem ja ko god moze nek ide skijati kad ima snijega.....promjeni se sve u dva dana..
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

MarijaBB

E ovo se zove globalno zatopljenje. Jest mi drago sto sam se smrzavala na Kupresu u nedelju.............Bog sami zna kad cu opet na skije stati.
U BL je snijeg davna prolost.

Mox

Kako vidim u petak navecer malo i u nedjelju veci dio dana bi trebao padati snijeg,a tamo iza nedjelje cisto sumnjam nezzz tesko je to prognozirat :( u Zenici travaxD 35cm snijega za 4sata se otopi ccc


CICID

Ima lio iko prognozu gdje ima bar neke nade za snijeg pa da samo to gledam?  :-\

MarijaBB

Ovako je nama bilo prosle godine na Kopaoniku. Ja imam dusevne rane od toga. Jos se oporavila nisam. Traume, nocu ne mogu da spavam, budim se u znoju i groznici  :'(. Uzas.


DarkoN

harisone i deki pod hitno krenite sa tarlahanjem mudima, ja cu vam se pridruziti. bez tarlahanja nema ni snijega ni skijanja.   ;)
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

HeAd

eto svjedoci ste fenomena kako ode metar snijega za jedan dan ideea:(
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

KOLE81


Bojan NS


vip-jahorina

ja sam jutros bio na jahorini, pa se spustio do pala i do sarajeva.

tuga je i na jahorini, a na palama i saraju sunce probije, proljece.
na jahorini su staze progledale i nije nista radilo. ne mogu da vjerujem sta se od jucer dogodilo. poslije juga mora doci snijeg, tako je bar do sada bilo.
Trenutno je gore kisa, vjetar i sniejg se dobro topi.

Temp na kameri 1 nije ispravna, moram je iskljuciti. Negdje je oko 0 do +4, zavisno od pozicije i visine.

md

Svega ti !?!?!

Dali to ipak neko skija!?!?!?!?
Predla¾em ga za nagradu!
"Pivom protiv trbu¹njaka!!!"
"Sportom protiv droge - Biciklom u Amsterdam!!!"

ALEXH

Quote from: md on 23 December, 2009, 11:28:46
Svega ti !?!?!

Dali to ipak neko skija!?!?!?!?
Predla¾em ga za nagradu!

hahahah i ja se slazem. legenda prava.

uhhh dobro su staze progledale. samo da u februaru bude snjega. Ali eto za par dana ce opet minus udarit,

CICID

Lako æemo mi za februar, tada ga uvijek ima. Treba nam snijeg za iduæu sedmicu!!