• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2013 - izmedju dvije sezone

Started by vip-jahorina, 16 April, 2013, 21:45:45

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.




Korisnik

15km novih staza, taman dobar razlog da se podigne cijena sezonskih karata....


mijat


paja13

koliko imam informacija ove sedmice bi trebao da izaðe cjenovnik ski-karti za sezonu 2013-2014. Biæe nekih noviteta u ski kartama (skijanje sa vremnskim ogranièenjem) a najveæi novitet jeste da æe ski-karte biti skuplje za 10 do 20%

Radiohead

Quote from: paja13 on 26 August, 2013, 10:51:45
koliko imam informacija ove sedmice bi trebao da izaðe cjenovnik ski-karti za sezonu 2013-2014. Biæe nekih noviteta u ski kartama (skijanje sa vremnskim ogranièenjem) a najveæi novitet jeste da æe ski-karte biti skuplje za 10 do 20%
Sta je sa sezonskim ski kartama, tj predsezosnkism ski kartama?
Prosle godine su poskupljele za nekih 25-30% koliko se sjecam?

Korisnik


Filipino

Kojih 15 km novih staza ljudi,pa kako mislite onda nazad na Jahorinu kad jos nema gondole  anan anan anan

Radiohead

Quote from: Filipino on 26 August, 2013, 21:43:54
Kojih 15 km novih staza ljudi,pa kako mislite onda nazad na Jahorinu kad jos nema gondole  anan anan anan
Masta moze svasta, znaci ski pass oko 400 ove godine. Sa 275 na 400....Ma nije to nista s obzirom da su nam plate skocile od zimus sa 30%ovo cemo sa lakocom podnijeti

dzona

Da obradujem vecinu forumasa, danas su izasle cijene ski pass-ova za novu sezonu, i sezonska kosta nevjerovatnih 450KM!!!! Ko god da je odredio ovu cijenu, nije normalan, otjerace sve skijase sa Jahorine  3:(
Dneva karta ce biti, kazu, 37KM... Ove sezone ce skijati izgleda samo ljudi iz OC  (doh)

DarkoN

E od mene ce da dobiju srednji prst da se ne izrazavam drugacije.  3:( 3:( 3:(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Radiohead

Quote from: dzona on 27 August, 2013, 10:02:29
Da obradujem vecinu forumasa, danas su izasle cijene ski pass-ova za novu sezonu, i sezonska kosta nevjerovatnih 450KM!!!! Ko god da je odredio ovu cijenu, nije normalan, otjerace sve skijase sa Jahorine  3:(
Dneva karta ce biti, kazu, 37KM... Ove sezone ce skijati izgleda samo ljudi iz OC  (doh)
A gdje su izasle te cijene?

dzona

Quote from: Radiohead on 27 August, 2013, 11:21:28
Quote from: dzona on 27 August, 2013, 10:02:29
Da obradujem vecinu forumasa, danas su izasle cijene ski pass-ova za novu sezonu, i sezonska kosta nevjerovatnih 450KM!!!! Ko god da je odredio ovu cijenu, nije normalan, otjerace sve skijase sa Jahorine  3:(
Dneva karta ce biti, kazu, 37KM... Ove sezone ce skijati izgleda samo ljudi iz OC  (doh)
A gdje su izasle te cijene?

Ovo su nezvanicne cijene, objavice ih kad krene prodaja karata. Ali provjerena informacija, i sumnjam da ce biti korekcija cijene. Sve u svemu... preskupo brate... bas me interesuje stav OC-a povodom ovolikih cijena. Da li ce ici na varijantu i dalje smo cijenom ispod prosjeka evropskih skijalista...  :X